Новини → Компанія «Безпечні системи » зробить безпечним найбільший торговельно-розважальний комплекс у Криму

Компанія «Безпечні системи» підписала договір на проектування 3-5 черг і монтаж 2 черги систем протипожежного захисту найбільшого торговельно- розважального комплексу Сімферополя -ТРК"Меганом".

ТРК "Меганом" найбільший торговельно-розважальний комплекс на Кримському півострові загальною площею 74341 м2 розташований за адресою: м. Сімферополь, вул. Євпаторійське шосе, 8. Це надсучасний багатоцільового використання комплекс, в якому відвідувачі зможуть об'єднати покупки з розвагами й проводити час всією сім’єю.

Проект ТРК «Меганом» розроблений провідним проектним інститутом Криму «КримНІІпроект» на основі концепції, створеної UTG (Українською Торговою Гільдією) - ексклюзивним брокером проекту. Інвестором проекту є компанія UDP, девелопером –«Кримська девелоперська компанія». Перша черга комплексу була відкрита у квітні 2012 року, зараз активно ведуться роботи з будівництва другої і третьої черг. Їхнє відкриття заплановане в цьому році.

Проектування, впровадження, супровід систем протипожежної безпеки торгово-розважального комплексу у європейському форматі буде здійснювати провідний експерт вітчизняного ринку інженерних систем безпеки будівель і конструкцій компанія «Безпечні системи».

За словами комерційного директора компанії Володимира Гаріна, пропозиція працювати над таким великомасштабним проектом – визнання великого досвіду, високого рівня надійності та компетентності компанії. Такого роду складні проекти «Безпечні системи» реалізують не вперше. Минулого року компанія здійснювала роботу в трьох найбільших українських торгових центрах: у м. Херсоні (ТРЦ «Фабрика» – здана в експлуатацію 2 черга), в Черкасах (ТВК «Любава») та в Києві (ТЦ на вул..Малишка,3 - здана 1 черга), а також на найбільшому птахокомбінаті в Європі в місті Ладижин Вінницької обл («Вінницький бройлер»).

Крім цього, компанія «Безпечні системи» зараз розробляє проектне рішення щодо систем протипожежної безпеки таких промислових об'єктів, як: завод «Фармак» м. Шостка Сумської обл. і в АТ «Каховка» Херсонської обл. та ін..

Организація: БЕЗОПАСНЫЕ СИСТЕМЫ, ООО rss Додано: 19.02.2013 12:07 Переглядів: 2304

Мітки: Безпечні системи, Меганом, КримНІЇпроект, UTG, Фармак, АТ «Каховка», ТВК «Любава»


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"