Віскі (англ. whisky або whiskey, шот. / ірл. uisge / uisce beatha «ишке бяха») - ароматний міцний алкогольний напій, що одержується з різних видів зерна з використанням процесів перегонки, соложенія і тривалого витримування в дубових бочках . При виготовленні віскі може використовуватися ячмінь, жито, пшениця чи кукурудза. Вміст спирту - зазвичай 40-50% об., Однак деякі сорти віскі мають велику фортецю (до 60% об.). Колір напою - від світло-жовтого до коричневого, вміст цукру - нульове або вкрай незначне. Традиційними регіонами, що виробляють віскі, є Шотландія та Ірландія.

Смакові характеристики віскі визначаються безліччю параметрів, включаючи якість води і зерна, спосіб соложенія, фільтрації, особливостями бочки, тривалістю витримки, дизайном і формою мідного перегонного куба, температурою повітря при розливі в пляшки і т. п.

Однак можна виділити два основних напрямки: «шотландські» і «ірландське». Перше відрізняється традицією сушити солод, використовуючи в якості палива торф, що надає особливий димний смак напою, а второe «безторфной» сушінням в печах і потрійний перегонки, що, в свою чергу надає віскі м'якість.

Згідно з класичною технологією, в Шотландії сировиною для виробництва віскі (Scotch) служать ячмінний солод та ячмінь, в Ірландії (Irish whiskey) до ячмінний солод додають жито. Ячмінь для виробництва віскі в Шотландії вирощується в декількох районах, де він має специфічні смакові властивості.

У США та Канаді в якості сировини для віскі (Bourbon) використовуються кукурудза, жито (rye whiskey), пшениця (wheat whiskey).

У Японії для виготовлення віскі використовують просо, кукурудзу. У невеликих кількостях додають рис та інші зернові.

Стандартний шотландський віскі витримується 3 роки. Солодові віскі, не призначені для отримання змішаних сортів, витримують від п'яти до двадцяти років і більше. Найбільш поширені строки витримки - 10-12 років (оригінальні сорти) і 21 рік (ексклюзивні або колекційні сорти).

Деякі рідкісні сорти віскі видержіваются 30-50 років. Рідкісний і самий кращий солодовий віскі «Glenfiddich 50 years» видержівался 50 років, що видно з його назви. Всього було вироблено 500 пляшок, до кожної з яких додається паспорт, особисто підписаний Олександром Грантом Гордоном (Alexander Grant Gordon), колишнім головою компанії, онуком Вільяма Гранта. Між 1937 та 1939 роками кожен з дев'яти дітей Гранта, що допомагали батькові при створенні заводу, вибрав по одній, на його погляд, найкращою бочці з напоєм. Після цього бочки були залишені на 50 років, і 26 липня 1991 року віскі був розлив у пляшки.

Ірландська віскі зазвичай витримується 5 років, канадський - не менше 6 років.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АЛКО, ТОРГОВИЙ ДІМ

Україна, Київська область
Київ, вул. Архітектора Вербіцкого, 1

Пакет Стандарт

ПЕРНО РІКАР МІНСЬК

Білорусь, Мінська область
Мінськ, ул. Октябрьская, 19

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Віскі" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Круасани

Круасани

Фрукти

Фрукти

Соус

Соус

Пряник

Пряник

Консерви

Консерви

Персик консервований

Персик консервований

Молочні продукти

Молочні продукти

Цукор

Цукор

Молоко

Молоко


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"