Горілка - міцний алкогольний напій, що складається з води, етилового спирту та домішок, іноді з невеликими, звичайно ягідними або фруктовими, добавками, а також спеціями (наприклад, з пекучим перцем - перцовка, горілка). Вміст спирту в горілці згідно з чинним ГОСТ становить за обсягом від 40% об. до 56% об.

Фраза «смак горілки» або «дегустація горілки» зустрічається в рекламі, рецептах приготування, а також в побутових розмовах:

- Есть ли у горілки смак або одна гіркоту? Стверджують, що у горілки є особливий смак, часто кажуть, що у кожної конкретної горілки є свій особливий смак або, точніше, присмак.
- Смак у момент пиття. Хоча в Росії прийнято пити горілку залпом, намагаючись позбутися від смакових відчуттів у момент пиття, існують і альтернативні рекомендації, як, наприклад, така: «Як і будь-благородний напій горілку треба пити потроху, маленькими ковтками, даючи їй можливість мити всю порожнину рота . Ковтати горілку залпом - дурний смак ».
- Смак проявляється у вигляді залишкового відчуття в роті безпосередньо після випитої чарки. Наприклад, одну з дегустацій описують так: «Дегустація підтвердила, що горілки різняться по запаху і смаку, а також з іншими відчуттями, які вони викликають: скажімо, обжігают мову або навпаки проглативаются легко," наче масло "».
- Смак у поєднанні з закусками. Горілку, як правило, закусивают. Закуски можуть бути холодними (наприклад, огірок або гриби) і гарячими (наприклад, описані Булгаковим в «Собачьем серце»). Закуска присвячені окремі розділи в меню ресторанів і кулінарних книгах. Також горілку запівают (натуральними соками або компотом, а також газованих напоїв різного ступеня якості, і розсолами).

Одна з найкращих закусок у всіх сенсах (і в гастрономіческом, і в медичному) - пиж -- нанизаних на вілочку шматочок картоплі та наколоть зверху шматочок оселедця (варена картопля нейтралізує дію спирту).

Багато хто вважає, що в горілці цінується як раз відсутність смаку. Кращою горілкою вважається найбільш безвкусная ( «пьется як вода »).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ, ДЧП

Україна, Донецька область
Донецк, Економічна вул. 13/2

Пакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ, ДЧП

Україна, Вінницька область
Немирів, Горького вул. 31

Пакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ КИЇВСЬКА ФІЛІЯ, ДЧП

Україна, Київська область
Київ, Визволителів просп. 5

Пакет Стандарт

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДЕРЖАВНЕ ОБ'ЄДНАННЯСПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Україна, Івано-Франковська область
Івано-Франківськ, Княгинин вул. 44

Пакет Стандарт

ІНТАВР, СП

Україна, АР Крим
Євпаторія, 2- Ї Гвардійської Армії вул. 18

Пакет Стандарт

ІССОН, ТОВ

Україна, АР Крим
Уютне, Євпаторійська вул. 8

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Горілка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Шампанське

Шампанське

Фрукти

Фрукти

Кава

Кава

Піца

Піца

Безалкогольні напої

Безалкогольні напої

Сіль

Сіль

Приправи

Приправи

Кетчуп

Кетчуп

Слабоалкогольні напої

Слабоалкогольні напої


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"