Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Ця плитка відома також як "сільська плитка котто ", "тосканская плитка котто "І " флорентійская плитка котто ". В основному це плитка великого формату: 25х25 см, 30х30 см, 20х40 см, 40х60 см, яка, на відміну від звичайної пористої плитки одноразового випалу на червоній масі і коттофорте, не піддається глазурованію (хоча останнім часом стала з'являтися плитка котто, повністю або частково глазурованная).

Використовується плитка в основному для покриття підлог всередині приміщень. Зазвичай статеві покриття всередині приміщень з плитки котто пропітиваются спеціальними розчинами для підвищення їх колірних та мийних властивостей. Статеві покриття поза приміщень не піддаються такої обробки, оскільки просочення може підвищити ризик пошкодження плитки від морозів.

Застосування цього типу плитки має дуже давні корені, але і в сучасних будівлях отримує широке розповсюдження: архітектори та дизайнери віддають їй перевагу з-за теплих кольорів красноватого відтінку. Фактично ця плитка представляє собою останній крок переходу від грубої кераміки, яка коли-то була найбільш поширеним матеріалом для покриття підлог досить простих житлових приміщень, до плитці коттофорте і до плитці, що одержується однократним випалюванням на червоній масі, широко розповсюдженою в даний час.

Є яскраві приклади використання цієї плитки для пристрою статевих покриттів церков, музеїв, мощення площ і взагалі для зовнішніх робіт.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АГРОБУД, ТОВ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Робоча вул. , 23в

Пакет Стандарт

ВІСТАРК - КЛІНКЕР ЦЕНТР, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, наб. Здоров'я 12_ ja- 4

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Плитка котто" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Обладнання для виробництва цегли

Обладнання для виробництва цегли

Шпалери

Шпалери

Барвники

Барвники

Рулонні жалюзі

Рулонні жалюзі

Скломагнезитовий лист

Скломагнезитовий лист

UZIN PE-260

UZIN PE-260

Пориста плитка, що отримується однократним випалюванням

Пориста плитка, що отримується однократним випалюванням

UZIN PE-420

UZIN PE-420

Дерев'яні підвісні стелі

Дерев'яні підвісні стелі


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"