Пластикові модулі для підвісних стель найчастіше виготовляються з ударопрочного полістиролу і полікарбонату. З полістиролу виготовляють переважно дзеркальні стелі, а з полікарбонату - підвісні стелі з внутрішньою підсвіткою.
Дзеркальні пластикові стелі представляють безпечну альтернативу традиційним дзеркальним стелям зі скла. Підвісні стелі, виготовлені з дзеркальних полістірольних панелей, можуть бути різних кольорів і відтінків, а також тонірованнимі. Пластикові стелі, на жаль, не дуже добре поглинають звук, але зате, як правило, мають 100% вологостійкість. З цієї причини підвісні стелі з пластику можна встановлювати у вологих приміщеннях, наприклад, у ванних кімнатах; однак безпосередній контакт з водою все-таки вже потім голосувати за прем'єра.
Дзеркальні панелі з полістиролу зазвичай мають товщину 1 - 3 мм і стандартні розміри 2600 х 1000 мм, 2000 х 1000 мм, 1300 х 1000мм, 1000 х 1000 мм. До нестандартним відносяться елементи наступних габаритів: 2600 х 490 мм і 1300 х 490 мм.
Існують гнучкі пластикові панелі, що мають спеціальним чином надрезанную поверхню (надрізи можуть бути виконані у вигляді смуг або квадратиків) і самоклеящуюся основу. Такі панелі набагато менше за розміром, ніж стандартні, і тоншим (їх товщина складає не більше 1 мм).
Зазвичай зустрічаються наступні розміри: 980 х 980 мм, 980 х 490 мм; більш великі - 2600 х 980 мм та 1300 х 980 мм.
Гнучкі панелі застосовуються для виконання округлих поверхонь.
Еффектни підвісні стелі з голографічних декоративних панелей, а також дзеркальні стелі з перфорованою і волнообразной поверхнею.
З виробників, які пропонують дзеркальні пластикові стельові системи, можна згадати австрійську фірму «Siro & Burg». Виробники пропонують дуже незвичайні по оформленню елементи. Такі стелі «Silver» або «Brass», що мають дзеркальні панелі з полістиролу, вкриті тонкою плівкою різних відтінків, або стелі з декоративними панелями «Galaxie», які оснащені голографічними зображеннями на дзеркальному тлі.
Догляд за пластиковими стелями нескладний, але вимагає дотримання певних правил: протирати їх потрібно м'якою тканиною, що не має слідів пилу, і лише при сильному забрудненні - використовувати очіщающіе кошти.
Використання дзеркальних протолков має деякі обмеження оскільки полістирол є пальним матеріалом. Температура в приміщенні з таким стелею не повинна перевищувати 60 град.С. З цієї ж причини під час встановлення світильників необхідно звертати увагу на потужність, що використовуються в них ламп розжарювання і виробляти монтаж світильників особливо ретельно.

Знайти "Стелі з пластику" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Ксайпекс патч плаг

Ксайпекс патч плаг

Гравій

Гравій

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Суднобудування

Суднобудування

Дзеркальні Підвісна стеля

Дзеркальні Підвісна стеля

Ремонт квартир та офісів

Ремонт квартир та офісів

Підвіконня

Підвіконня

Смивка СВ

Смивка СВ

Дерев'яні підвісні стелі

Дерев'яні підвісні стелі


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"