Полотно стелі являє собою звичайну плівку ПВХ, товщиною - до 0,17 мм, вагою - близько 230 г/м2. Ширина полотен, як правило, не перевищує 2 м. Іншими словами, в будь-якому приміщенні, ширина якого понад 2 м, на натяжні стелі буде як мінімум один шов, що збільшує ймовірність розриву.

Фактуру поверхні плівки можна зробити практично будь-який: матовою з неглибоким тисненням, під шкіру, під мармур, за венеціанскую штукатурку, глянцевому, перфорованою і дзеркальної. Технології дозволяють на матове полотно завдати будь-яке зображення. Причому це не поверхневе забарвлення: зображення проникає в саму структуру матеріалу, що дозволяє виробнику давати 10 років гарантії на якість і колір зображення.

Бесшовние стелі з поліестера. Унікальне полотно з поліестера повністю позбавлений недоліків плівкових натяжних стель. Тонка поліефірна тканина (товщина - 0,25 мм, щільність - 240 г/м2) просочується термореактівним поліуретаном, що забезпечує їй більш високу пружність і стабільність розмірів, ніж у полівінілхлорідной плівки. Полотно не боїться великих фізичних навантажень і навіть уколів і подряпин. Відсутність швів та стиків перетворює безшовні натяжні стелі в ідеально рівну поверхню цільну.

Матеріал має чистий білий цвeт і xopoшo oкpaшівaетcя будь-якими акріловимі кpacкaмі. По суті, це готовий полотно, що дозволяє легко наносити на нього ручну розпис для здійснення будь-яких дизайнерських рішень в інтер'єрі. Щоправда, робити це можна тільки після монтажу.

Бесшовние натяжні стелі поставляються в рулонах різної ширини, а необхідні полотна отрезаются у відповідності з максимальними лінійними розмірами кімнати від рулону найближчій ширини.

Встановлення . Для монтажу натяжних стель по всьому периметру приміщення на стіни (на тій висоті, де буде знаходитися стелю) або на стелі встановлюється багет (найчастіше представляє собою пластмасовий профіль з жорсткого пластику), до якого за принципом засувки-кліпси кріпиться полотно.

Полотно з ПВХ розгортається і нагрівається теплової гарматою до 50-60 градусів. Розм'якшення ПВХ-плівка сідає і натягується так, що на ній не залишається жодних складок.

Полотно з поліестера, на відміну від ПВХ, є термоусадочним (при нагріванні стискується). Після фіксації його в крепежний багет дрібні «зморшки» разглажіваются феном, як праскою. Тканину натягують на крепежний каркас при кімнатній температурі, а потім вже підігрівають будівельним феном (потужність 1 кВт) у тих місцях, де необхідно розгладити складки.

При необхідності почінкі полотно знімається, латается зсередини за допомогою клейових складів і знову натягується за тією ж технологією або замінюється іншим.

Знайти "Стелі з ПВХ-плівки" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Бордюри

Бордюри

Профнастил

Профнастил

Жалюзі плиссе

Жалюзі плиссе

ДЕКОБРУК

ДЕКОБРУК

Сходові марші і майданчика

Сходові марші і майданчика

Паркани з профнастилу

Паркани з профнастилу

Мідна кровля

Мідна кровля

Мультіфактурние жалюзі

Мультіфактурние жалюзі

Пенетрон

Пенетрон


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"