Стелі з ПВХ-плівки

Полотно стелі являє собою звичайну плівку ПВХ, товщиною - до 0,17 мм, вагою - близько 230 г/м2. Ширина полотен, як правило, не перевищує 2 м. Іншими словами, в будь-якому приміщенні, ширина якого понад 2 м, на натяжні стелі буде як мінімум один шов, що збільшує ймовірність розриву.

Фактуру поверхні плівки можна зробити практично будь-який: матовою з неглибоким тисненням, під шкіру, під мармур, за венеціанскую штукатурку, глянцевому, перфорованою і дзеркальної. Технології дозволяють на матове полотно завдати будь-яке зображення. Причому це не поверхневе забарвлення: зображення проникає в саму структуру матеріалу, що дозволяє виробнику давати 10 років гарантії на якість і колір зображення.

Бесшовние стелі з поліестера. Унікальне полотно з поліестера повністю позбавлений недоліків плівкових натяжних стель. Тонка поліефірна тканина (товщина - 0,25 мм, щільність - 240 г/м2) просочується термореактівним поліуретаном, що забезпечує їй більш високу пружність і стабільність розмірів, ніж у полівінілхлорідной плівки. Полотно не боїться великих фізичних навантажень і навіть уколів і подряпин. Відсутність швів та стиків перетворює безшовні натяжні стелі в ідеально рівну поверхню цільну.

Матеріал має чистий білий цвeт і xopoшo oкpaшівaетcя будь-якими акріловимі кpacкaмі. По суті, це готовий полотно, що дозволяє легко наносити на нього ручну розпис для здійснення будь-яких дизайнерських рішень в інтер'єрі. Щоправда, робити це можна тільки після монтажу.

Бесшовние натяжні стелі поставляються в рулонах різної ширини, а необхідні полотна отрезаются у відповідності з максимальними лінійними розмірами кімнати від рулону найближчій ширини.

Встановлення . Для монтажу натяжних стель по всьому периметру приміщення на стіни (на тій висоті, де буде знаходитися стелю) або на стелі встановлюється багет (найчастіше представляє собою пластмасовий профіль з жорсткого пластику), до якого за принципом засувки-кліпси кріпиться полотно.

Полотно з ПВХ розгортається і нагрівається теплової гарматою до 50-60 градусів. Розм'якшення ПВХ-плівка сідає і натягується так, що на ній не залишається жодних складок.

Полотно з поліестера, на відміну від ПВХ, є термоусадочним (при нагріванні стискується). Після фіксації його в крепежний багет дрібні «зморшки» разглажіваются феном, як праскою. Тканину натягують на крепежний каркас при кімнатній температурі, а потім вже підігрівають будівельним феном (потужність 1 кВт) у тих місцях, де необхідно розгладити складки.

При необхідності почінкі полотно знімається, латается зсередини за допомогою клейових складів і знову натягується за тією ж технологією або замінюється іншим.

Знайти "Стелі з ПВХ-плівки" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Опалювальне обладнання

Опалювальне обладнання

Ceresit CT 15 silicone

Ceresit CT 15 silicone

Шпалери

Шпалери

Рейкові підвісні стелі

Рейкові підвісні стелі

Межрамние жалюзі

Межрамние жалюзі

UZIN NC-172

UZIN NC-172

Полімін П-22

Полімін П-22

Обладнання для виробництва профільної-погонажних виробів

Обладнання для виробництва профільної-погонажних виробів


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"