Skoda Octavia A5 (Шкода Октавія А5) - це сила, динаміка та енергія. Вона готова показати свою виразну і виключно компактний вигляд з новими, тим не менш, узнаваемимі обрисами передньої частини з оптикою нової форми. Клиноподібних вигляд Шкода Октавія А5 легко розпізнати, завдяки своїм обворожітельним формам, між тим, рівнем безпеки, наскільки це можливо. Деякі елементи, такі як чудово розроблені зони деформації та високо-каркас кузова, сховані від очей, але завжди готові прийти Вам на допомогу . . .

Гармонійний синтез краси та функціональності - це не просто плід уяви. Інтер\\\'єр автомобіля може бути не тільки привабливим, але і комфортабельним, просторим і безпечним для всіх пасажирів, як спереду, так і ззаду. Поєднання первоклассной кваліфікації фахівців, які працювали над Skoda Octavia A5, і високої якості матеріалів зробило це реальністю. Більш того, Skoda Octavia A5 укомплектована безліччю практичних і зручних порожнин для зберігання різних предметів. Вони розташовані всюди: в широкій центральній консолі, панелі приладів, спинках передніх сидінь . . .

Надійний та ефективний двигун принесе не тільки задоволення від водіння, але і відчуття сили і волі . . . Це також невід\\\'ємне умова безпеки в дорозі. У гамі двигунів Skoda Octavia A5 Ви знайдете бензинові двигуни з сучасною технологією прямого впорскування, а також турбодізельние двигуни (TDI) з системою впорскування «насос-форсунка». Ви можете обладнати Вашу Шкода Октавія А5 революційної подвійний автоматичної трансміссіей DSG.

Шкода Октавія А5 забезпечена багатьма системами активної безпеки. Прекрасне переднепріводное шасі з підвіскою типу McPherson спереду і нової многоричажной підвіскою ззаду також сприяє безпечним і комфортним характеристик автомобіля.

Skoda Octavia A5 - сучасний автомобіль, який створений на виробничих лініях, обладнаних новітніми технологіями. Це автоматична лазерна зварювання компонентів кузова, технологія фарбувального цеху, технологія захисного покриття шасі і багато іншого.

джерело

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

1-Й АВТОЦЕНТР SKODA АВТОСАЛОН

Україна, Київська область
Київ, пр-т Перемоги, 67

Пакет Стандарт

ЄВРОПА-АВТО АВТОСАЛОН

Україна, Київська область
Київ, вул. Приозерна, 2

Пакет Стандарт

ІНТЕРКРЕДЕНС

Україна, Київська область
Київ, вул. Куренівська, 21

Пакет Стандарт

АВТОСАЛОН КАСАН

Україна, Київська область
Київ, вул. Харківське Шосе, 46

Пакет Стандарт

АВТОСАЛОН ТЕХНІК-ЦЕНТР

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Клочковськая, 59

Пакет Стандарт

АКАЦІЯ АВТОСАЛОН

Україна, Київська область
Київ, просп. Утішний, 27

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Skoda Octavia A5" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Легковий автомобіль

Легковий автомобіль

Фольксваген Пассат

Фольксваген Пассат

Залізничний транспорт

Залізничний транспорт

Суднобудування

Суднобудування

Мерседес

Мерседес

Автохімія

Автохімія

Миючі засоби для автомобіля

Миючі засоби для автомобіля

Мототехніка

Мототехніка

Аеропорт

Аеропорт


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"