АКРІЛОВИЕ (суміш акрилатних полімерів).
Застосування: Ізолірующій герметик для заповнення швів і герметизації стиків. Склад має високу силу зчеплення з різними порістимі поверхнями, а саме: з деревом, бетоном, цеглою, штукатуркою, гіпсокартону. Найбільш підходить для малоподвіжних швів. Герметик може використовуватися для внутрішніх і рідше для зовнішніх робіт.
Переваги: Может забарвлюватися в будь-який колір, має не високу ціну.
Недоліки: Боітся вологості, не має еластичності.

БУТІЛОВИЕ (основа поліізобутілен).
Застосування: Найчастіше застосовується для первинної герметизації склопакета. Відмінна адгезія зі склом, алюмінієм і оцинкованої сталлю, не містить розчинників, складається тільки з твердих речовин.
Переваги: Має паронепронецаемостью, що дуже важливо при виробництві склопакетів, добра еластичність, хороша опірність ультрафіолетового опромінення, низька ціна.
Недоліки: Вузький коло застосування, обумовлений низькою межею міцності на розтяг при низьких температурах, колір тільки чорний.

БІТУМНИЕ (модифікований бітумної полімер).
Застосування: має гарну адгезію до різних будівельних матеріалів таким , як бітумні поверхні, дерево, ізоляційні плити, метал, пластик, бетон і т.д. Витримує низькі температури. Дуже добре підходить для герметизації, ущільнення, заповнення тріщин в даху, дренажних системах, димарів, можна використовувати в парників для герметизації, ущільнення і заповнення тріщин на дахах, у фундаментах і цоколю.
Переваги: Гарна адгезія до вологим покриттям, середня ціна .
Недоліки: Не тримає високих температур, колір чорний.

полісульфідних (тіоколовие) (рідкі полісульфідних каучуки).
Застосування: Герметизація різноманітних будівельних швів, у випадку, коли необхідно забезпечити високоякісну герметизації. Герметизація стиків важких і легких збірних елементів, шви кам'яної кладки, резервуари для води, канали, іригаційних споруди, водяні затвори, шви, завантажені в середу, шви бетонних конструкцій. Переваги: має високу адгезію зі склом, алюмінієм і оцинкованої сталлю, дуже прості умови переробки, мале час полімеризації.
Недоліки: Колір сірий, чорний, складність нанесення двухкомпонентной системи.

Поліуретанові (на основі поліефірних смол).
Застосування: Рекомендується для герметизації для структурної герметизації в будівельних конструкціях, мансардних дахах, покрівельних швах, засклені дахах, вентиляційних системах, кондиціонерах, стикових з'єднань між стінами, по периметру вікон і дверей.
Переваги : Відмінна адгезія до більшості матеріалів.
Недоліки: Не стійкі до ультрафіолету, висока ціна, обмежена кольорова палітра.

ГІБРІДНИЕ (частіше суміш поліефірних смол з сіланамі).
Застосування: для закладення швів у висотних спорудах (шви по стандарту DIN 18 540 F) в загальнобудівельних цілях, наприклад для герметизації вікон, дверей і дахів, для герметизації дерев'яних і металоконструкцій, допускає контакт з продуктами харчування.
Переваги: адгезія поліефірів і еластичність, довговічність і універсальність силіконів, можливість фарбування в будь-який колір.
Недоліки: споживче відторгнення нововведень. (тимчасово).

СІЛІКОНІЗІРОВАННИЕ (частіше суміш акрилатних полімерів з сіланамі).
Застосування: Призначений для герметизації тріщин і швів в дерев'яних конструкціях всередині і зовні приміщення. Володіє прекрасною адгезією як до пористим, так і непорістим підстав: ПВХ, бетону, полімер-і пінобетону, дереву, штукатурці, цеглі. Особливо підходить для робіт по укладанню паркету і для збирання меблів
Переваги: низька ціна, стійкий до УФ-опромінення, атмосферних опадів, температурним деформацій, висока паропроніцаемость.
Недоліки: невелика еластичність

СІЛІКОНОВИЕ (рідкі силоксанових каучуки).
Застосування: Найбільш універсальні герметики з усіх перерахованих. Застосовуються в побуті: герметизація швів у ванній кімнаті та туалеті, герметизація віконних швів і т. д., а також спеціального призначення: єдині герметики для структурного скління, монтаж полікарбонатних конструкцій, монтаж стінових панелей, встановлення склопакетів в раму, вторинна герметизація склопакетів, герметизація швів опалубки, герметизація будівельних швів, герметизація при виробництві акваріумів, герметизація протипожежних швів, герметизація вузлів побутової техніки, герметизація швів фарбувальних камер, герметизація вузлів електронних пристроїв і плат, герметизація промислових і вуличних світильників, герметизація швів повітроводів, кріплення дзеркал, герметизація прокладок в двигунах і радіаторах.
Переваги: хімічна інертність, висока еластичність до 800%, навіть після 20 років служби, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, широкий діапазон робочих температур -60 до +300 градусів, прекрасна адгезія до всіх будівельних матеріалів, широка кольорова палітра.
Недоліки: висока ціна, не фарбується.


Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АДГЕЗІЯ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Васильківська вул. , 30

Пакет Стандарт

АРСЕНАЛ-БАЛТИКА, ТОВ

Росія, Ленінградська область
Санкт-Петербург, пр. Обухівській оборони, д. 199

Пакет Стандарт

БОХЕМ-БУД, ТОВ

Україна, Львівська область
Яворів, Львівська вул. , 95, смт Шкло

Пакет Стандарт

БУДЕННИЙ, ПП

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. Харітонова, 15

Пакет Стандарт

ДЖУРІС, ПРЕДСТАВНИЦТВО УКРХИМ, ТОВ

Росія, Московька область
Москва, вул. Верхня красносельськая, 10/2

Пакет Стандарт

ДОКФОР, ПП

Україна, Київська область
Київ, вул. Якутська, 6

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Герметик" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Плитка з пісковика пілено-колота

Плитка з пісковика пілено-колота

Пористі підвісні стелі

Пористі підвісні стелі

Залізобетонна крепь (елементи шахтної кріплення)

Залізобетонна крепь (елементи шахтної кріплення)

Підвіконня

Підвіконня

Рустам торцевий

Рустам торцевий

Металеві стелі

Металеві стелі

Залізобетонні опори

Залізобетонні опори

Полімін П-23

Полімін П-23

Вікна

Вікна


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"