Protector Акриловий барвлячий іпрегнант для деревини
Застосування:   Для декораційної імпрегнації деревини всередині та на зовні приміщень. Рекомендується для дерев’яних декораційних елементів (фасади, колони, балки, балюстради, віконниці, двері), садових елементів (забори, ажурні перегородки, альтанки, садові меблі). Залишає виразною структуру деревини. Підвищує охорону від грибків та комах. Стійкий до впливу атмосферних факторів. Переваги акрилового імпрегнату: стійкий для зовнішнього середовища, безпечний для внутрішніх робіт, вогнестійкий, формула, що дозволяє збільшити продуктивність, з додатком воску, делікатний лісовий запах.
Спосіб використання :  Деревина, призначена для імпрегнації, має бути очищеною та сухою, без залишків попередніх верств, вологістю до 30%. Безпосередньо перед застосуванням та під час праці препарат необхідно добре розмішати, для отримання відповідної консистенції. Обробку виконувати при температурі понад 5°С, найкраще, близько 20°С. Забезпечення деревини повинно відбуватися методом 2-3-шарового фарбування пензлем , шляхом нанесення валиком, тампоном або розпилювачем, з інтервалами не менше, ніж 3 год. Кінцевий колір імпрегнованої поверхні залежить від якості та сорту деревини, виду обробки її поверхні та кількості нанесених верств імпрегнату. Захищати препарат від замерзання.
Продуктивність   Близько 40-60 млл/м2 поверхні деревини, в залежності від поглинаючих якостей основи.
Склад   Полімерні дисперсії, гідрофобізуючі речовини, облагороджуючі речовини, пігменти, біоциди.
Фізико-хімічні властивості  - вигляд: рідина у кольорі, вказаному у специфікації (10 кольорів + безбарвний).
Густина – 1,03 г/см3.
Колір   Доступних є 10 кольорів + безбарвний (безбарвний, білий, гебеновий, зелений, каштановий, махагоновий, горіховий, темно-горіховий, палісандровий, сосна, тік).
Безпека та гігієна праці   Детальна інформація відносно ідентифікації загрози та першої допомоги представлені у Карті характеристики небезпечного препарату.
Термін придатності   2 роки від дати виготовлення.

Знайти "Protector Акриловий барвлячий іпрегнант для деревини" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Стелі з ПВХ-плівки

Стелі з ПВХ-плівки

Касетні підвісні стелі

Касетні підвісні стелі

Ceresit CT 17

Ceresit CT 17

UZIN MK-80

UZIN MK-80

Балка залізобетонна

Балка залізобетонна

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Труби ПВХ

Труби ПВХ

Вентиляція

Вентиляція

Фурнітура

Фурнітура


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"