Нафтопродукти - суміші вуглеводнів, а також індивідуальні хімічні сполуки, одержувані з нафти і нафтових газів. До нафтопродуктам відносяться різні види палива (бензин, дизельне паливо, гас та ін), мастильні матеріали, електроізоляційні середовища, розчинники, нафтохімічних сировину. Нафтопродукти утворюються в результаті хімічного процесу - перегонки нафти, від якої при різних температурах відокремлюються речовини (повиганяєш) в парообразном стані. Перегонка нафти може здійснюватися, наприклад, за допомогою ректіфікаціонной колони.

Основні продукти нафтопереробки
- Нефтехімікати (Пластмаси)
- Асфальт
- Дизельне паливо
-- Мазут
- Бензин
- гас
- Скраплений нафтовий газ (СНД)
- Нафтові мастила
- Змащувальні матеріали
- Парафин
- Дьоготь

Кінцеві продукти нафтопереробки
Нафтопереробні заводи становлять суміші нафтопродуктів, додають необхідні присадки, забезпечують короткочасне зберігання і готують їх для завантаження на вантажівки, баржі, кораблі і вагони.

- газоподібному паливі, таке як пропан, завантажується і транспортується до споживачів в рідкій формі під тиском у спеціалізованих вагонах.
- Рідке паливо проходить змішування (автомобільне і авіаційне пальне, гас, різні види палива для авіаційних турбін, дизельні палива отримуються шляхом долучення кольорових присадок, детергентів, Антидетонаційна присадок, оксигенатів і фунгіцидних добавок у відповідних пропорціях). Доставляється на автоцистернах, баржах, поїздах і танкерах. Може бути транспортовано до споживача по трубах, приміром авіаційне пальне в аеропорт або до постачальника в мульти-продуктних трубах.
- Мастила (світлі машинні мастила, моторні оливи та різні мастильні матеріали виходять шляхом додавання стабілізаторів в'язкості в необхідних кількостях) зазвичай транспортуються в насипною формі до прилеглої станції затарювання.
- Парафин, використовується, поряд з іншим, при пакуванні заморожених харчових продуктів. Може бути доставлений в насипною формі для подальшої упаковки в блоки.
- Сірка (або сірчана кислота), побічні продукти очищення нафти, можуть міститися в кількості до декількох відсотків у вигляді органічних серосодержащіх включень. Сірка та сірчана кислота - корисні промислові матеріали. Сірчана кислота зазвичай транспортується і постачається у вигляді кислотного прекурсори Олеум.
- Сипучі Дьоготь доставляється на пакувальні заводи для подальшого використання в багатошаровій м'якої покрівлі з верхнім покривним шаром з дегтебетона та інших потреб.
- Асфальт - використовується як сполучна речовина для щебня при виготовленні асфальтобетону, що використовується при будівництві доріг, і т. д. транспортується і постачається в сипучих вигляді.
- Нафтовий кокс, використовується в різних вуглецевих продуктах, таких як деякі види електродів і тверде паливо.
- Нефтехімікати або нафтохімічні сировину, часто відправляють на подальшу переробку. Нефтехімікати можуть бути олефінів, їх прекурсорами або різними типами ароматичних нефтехімікатов.

Нефтехімікати володіють великим спектром застосувань. Вони часто використовуються в якості мономерів або сировини для їх виготовлення. Олефінів, такі як альфа-олефінів та діени, часто використовуються як мономери, ароматичні вуглеводні так само можуть бути використані як прекурсори мономерів. Потім мономери проходять полімеризацію в різні види полімерів. Полімерні матеріали можуть бути пластмасам, еластомером або волокнами. Деякі полімери використовуються в якості гелей та смазок. Нефтехімікати також знаходять застосування як розчинників чи сировини для їх виробництва, прекурсорів для широкого діапазону речовин, таких як машинні рідини, ПАВи для очисників і т. д.

При транспортуванні нафтопродуктів на тару обов'язково повинні наклеювати паперову етикетку , де повинна міститися інформація про найменування нафтопродукту, його марку, виробника, обсязі, дату виготовлення, номер партії. Також, якщо продукт призначений для продажу, повинна бути зазначена його вартість і напис: «пожежонебезпечна», або «Яд». Не допускається скорочувати найменування нафтопродуктів в етикетках і документах.

Аналогічна напис має бути на кожній цистерні, перевезеної нафтопродукти, яка повинна бути незмивною. Також там повинні бути вказані транспортна маркіровка, маніпуляційний знаки та маркування, повідомляє про небезпеку вантажу.

Кожна партія нафтопродуктів повинна бути забезпечена документом, що підтверджує його якість. В ньому має бути написано про показники якості та результати випробувань.

Тара для пакування нафтопродуктів повинна бути чистою і просушенной. Для в'язких, високозастивающіх, мазеобразних і твердих речовин вона повинна бути заповнена на 100% від об'єму. Для рідких - не більше 95%.

Тверді і мазеобразние нафтопродукти можна упаковувати в картонні навівние барабани з поліетиленовими вкладишами. Решта слід упаковувати в металеву тару, дерев'яні бочки або фанерні барабани, також з поліетиленовими вкладишами. Нафтопродукти, які призначені для побутового застосування слід упаковувати в металеву та полімерну тару (не більше 5дм2), або скляну (не більше 1 дм2). Металева тара повинна бути з внутрішнім маслобензоостойкім і паростойкім захисним покриттям, щоб уникнути електростатичне напруженості.

Температура наливаємо нафти не повинна перевищувати 30 ° С. Тара повинна бути герметично закрита. Після заповнення тару протирають. Тара з рідкими нафтопродуктами повинна бути опломбовані.

Після транспортування нафтопродукти повинні бути повністю злиті.

Зберігання нафтопродуктів дозволено тільки в металевих резервуарах з антикорозійним покриттям. Нафти різних марок слід зберігати в окремій тарі, щоб уникнути попадання в них опадів та пилу.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BIODIESELMACH, ТОВ

Україна, Полтавська область
Полтава, вул. Садовського 8

Пакет Стандарт

IНТЕК ФІРМА, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Сирецька вул. , 25

Пакет Стандарт

NMTK

Україна, Дніпропетровська область
Новомосковськ, Партизанська 66

Пакет Стандарт

ЄВРО-НАФТА-ТЕРМІНАЛ, ТОВ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Робоча вул. , 65

Пакет Стандарт

ІМПУЛЬС ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Гагаріна пр-т, 11

Пакет Стандарт

ІННО ТЕК, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Борисоглібська вул. , 15а

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Нафтопродукти" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Гума

Гума

Фарба

Фарба

Автохімія

Автохімія

Нітрокрасітелі

Нітрокрасітелі

Пральний порошок

Пральний порошок

Миючі засоби для автомобіля

Миючі засоби для автомобіля

Охолоджуюча рідина

Охолоджуюча рідина

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива

Автомобільні масла

Автомобільні масла


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"