Металлочерепицу винайшли у Фінляндії понад 30 років тому. За роки експлуатації цей покрівельний матеріал прекрасно зарекомендував себе по всій Європі. Вже понад 10 років його постачають в Україну. Завдяки своїм безсумнівною перевагою - привабливий зовнішній вигляд, що імітує натуральну черепицю, порівняльна простота монтажу, прийнятна вартість, - металочерепиця швидко завоювала любов і на сьогоднішній день є найбільш популярним покрівельним матеріалом в Росії. Зараз цей матеріал використовується від Сибіру до Туреччини і від Пріморья до Іспанії, в самих різних кліматичних умовах.

Металочерепиця - це покрівельні листи з оцинкованої сталі товщиною 0,4 мм, 0,5 мм і 0,6 мм з полімерним покриттям. Оцинкована сталь спочатку пассівіруется (покривається спеціальним шаром, що охороняє цинк від окислення), грунтується (тобто наноситься сполучний шар), і далі з лицьової сторони наноситься кольорове полімерне покриття, що не тільки захищає матеріал від природних впливів, але й прикрашає його. Зі зворотної сторони стали також наноситься захисне покриття. Потім листу надають бажаний профіль, то є вичавлюється.

Одна з переваг металочерепиці - багатий вибір кольорів і профілів (малюнка). Самим популярним є малюнок, що імітує натуральну черепицю, тобто у вигляді чешуек або прилеглих один до одного плиток. Можливі й інші варіанти. При виборі кольору майбутньої покрівлі ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, навколишній ландшафт і, головне, якого кольору Ви віддаєте перевагу. Що стосується профілю і покриття, наші співробітники покажуть Вам зразки будь-яких профілів і допоможуть зробити правильний вибір покриття, в залежності від місця розташування Вашого будинку.

Термін служби покрівлі багато в чому залежить від покриття. Ми пропонуємо наступні покриття ПОЛІЕСТР, МАТОВИЙ ПОЛІЕСТР, ПЛАСТІЗОЛ. Ви можете дізнатися у нас докладніше про кожну з цих покриттів, його властивості, технічних особливостях і місцях оптимального використання. Існує оману, що у металочерепиці є один суттєвий недолік - вона посилює шум дощу, гремит при поривах вітру, тобто є своєрідним барабаном. Однак це справедливо лише в разі непрофесійного виконаного монтажу. Професіонали - покрівельники легко вирішують цю проблему. Якість монтажних робіт впливає і на термін служби покрівлі. Слід зазначити, що наша Компанія пропонує своїм клієнтам всі необхідні комплектуючі до металочерепиці. Ми працюємо за принципом «все під ключ», що передбачає розрахунок і поставку матеріалів, монтаж покрівельної системи.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BUD MAT УКРАЇНА, ПП

Україна, Львівська область
Львів, Патона вул. , 22

Пакет Стандарт

INFO - ПЛЮС, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Деміна вул. , 4

Пакет Стандарт

ЄВРОКРОВЛЯ, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Цимлянськая, 5

Пакет Стандарт

ІНТЕРА, ПП

Україна, Київська область
Київ, Телеги О. вул. 4, оф. 24

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Дзержінського вул. , 52, оф. 35

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Стрійська вул. , 4

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Металочерепиця" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

UZIN РЕ-317

UZIN РЕ-317

Цемент

Цемент

Малогабаритна плитка

Полімерпесчаная черепиця

Полімерпесчаная черепиця

Ватерплаг

Ватерплаг

Камнекольние верстати

Камнекольние верстати

Гідроізоляція

Гідроізоляція

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"