Металочерепиця

Металлочерепицу винайшли у Фінляндії понад 30 років тому. За роки експлуатації цей покрівельний матеріал прекрасно зарекомендував себе по всій Європі. Вже понад 10 років його постачають в Україну. Завдяки своїм безсумнівною перевагою - привабливий зовнішній вигляд, що імітує натуральну черепицю, порівняльна простота монтажу, прийнятна вартість, - металочерепиця швидко завоювала любов і на сьогоднішній день є найбільш популярним покрівельним матеріалом в Росії. Зараз цей матеріал використовується від Сибіру до Туреччини і від Пріморья до Іспанії, в самих різних кліматичних умовах.

Металочерепиця - це покрівельні листи з оцинкованої сталі товщиною 0,4 мм, 0,5 мм і 0,6 мм з полімерним покриттям. Оцинкована сталь спочатку пассівіруется (покривається спеціальним шаром, що охороняє цинк від окислення), грунтується (тобто наноситься сполучний шар), і далі з лицьової сторони наноситься кольорове полімерне покриття, що не тільки захищає матеріал від природних впливів, але й прикрашає його. Зі зворотної сторони стали також наноситься захисне покриття. Потім листу надають бажаний профіль, то є вичавлюється.

Одна з переваг металочерепиці - багатий вибір кольорів і профілів (малюнка). Самим популярним є малюнок, що імітує натуральну черепицю, тобто у вигляді чешуек або прилеглих один до одного плиток. Можливі й інші варіанти. При виборі кольору майбутньої покрівлі ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, навколишній ландшафт і, головне, якого кольору Ви віддаєте перевагу. Що стосується профілю і покриття, наші співробітники покажуть Вам зразки будь-яких профілів і допоможуть зробити правильний вибір покриття, в залежності від місця розташування Вашого будинку.

Термін служби покрівлі багато в чому залежить від покриття. Ми пропонуємо наступні покриття ПОЛІЕСТР, МАТОВИЙ ПОЛІЕСТР, ПЛАСТІЗОЛ. Ви можете дізнатися у нас докладніше про кожну з цих покриттів, його властивості, технічних особливостях і місцях оптимального використання. Існує оману, що у металочерепиці є один суттєвий недолік - вона посилює шум дощу, гремит при поривах вітру, тобто є своєрідним барабаном. Однак це справедливо лише в разі непрофесійного виконаного монтажу. Професіонали - покрівельники легко вирішують цю проблему. Якість монтажних робіт впливає і на термін служби покрівлі. Слід зазначити, що наша Компанія пропонує своїм клієнтам всі необхідні комплектуючі до металочерепиці. Ми працюємо за принципом «все під ключ», що передбачає розрахунок і поставку матеріалів, монтаж покрівельної системи.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BUD MAT УКРАЇНА, ПП

Україна, Львівська область
Львів, Патона вул. , 22

Пакет Стандарт

INFO - ПЛЮС, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Деміна вул. , 4

Пакет Стандарт

ЄВРОКРОВЛЯ, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Цимлянськая, 5

Пакет Стандарт

ІНТЕРА, ПП

Україна, Київська область
Київ, Телеги О. вул. 4, оф. 24

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Дзержінського вул. , 52, оф. 35

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Стрійська вул. , 4

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Металочерепиця" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Ватерплаг

Ватерплаг

Лінолеум

Лінолеум

Стелі з поліефірної тканини

Стелі з поліефірної тканини

Обладнання для виробництва цегли

Обладнання для виробництва цегли

Вентиляція

Вентиляція

ГІДРОПЛАГ

Лінія для виробництва металевої черепиці

Лінія для виробництва металевої черепиці

Модульні будиночки

Модульні будиночки

Бетонопласт для підлог

Бетонопласт для підлог


© 2006-2020 ЧП "Современные Технологические Системы"