Мартіні - який утворюється в Італії вермут, названий по імені вінокуренного заводу Martini & Rossi в Туріні, в основі якого брав участь Алессандро Мартіні. Завод Martini & Rossi також виробляє відомий напій Chinamartini.
Пляшка Martini Bianco

Проводиться мартіні декількох видів:
- Rosso (червоний) (з 1863 року) - самий перший вермут Martini, і єдиний до кінця 19 століття. Має солодкий і трохи гіркуватий смак і насичений аромат. Своїми якостями він зобов'язаний хорошому поєднанню вин і відібраних трав. Вживають з льодом, лимоном або соком. Традиційна карамель надає цьому вермуту темно-янтарний колір.
- Bianco (білий) (з 1910-х років) (русск. бьянко) - світло-солом'яний колір, має м'яким ароматом з легким відтінком ванілі і пряностей. На смак менш гіркий і більш витончений, ніж Rosso. П'ють його з льодом або з лимоном. Ви також можете пити його з содовою, тоніком або лімонадом.
- Rosato (рожевий) (з 1980 року) - єдиний вермут, у виробництві якого використовується червоне і біле вино. Своєрідний тонізуючий напій приємного рожевого кольору. Має ніжним і дивно стійким букетом. Присутній відтінок кориці і гвоздики. Кілька менш гіркий присмак у порівнянні з Rosso.
- D 'Oro (з 1998 року) вермут це вино
- Fiero
- Extra Dry (з 1900 року) - солом'яного кольору вермут з більш вираженим, ніж у Rosso, ароматом, в якому помітно присутність малини, лимона і невеликої кількості ірису. Володіє воістину унікальним смаком. У ньому мало цукру (2,8% замість звичайних 16%) та підвищений вміст алкоголю (18% замість звичайних 16%). Вживають його в чистому та охолодженої вигляді. Служить основою для величезної кількості коктейлів.

Вживається в чистому вигляді з льодом, з соком або в міксі - з соком або тоніком.

Бренд Martini належить британської компанії Bacardi-Martini .

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АРДА ТД, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Предславинська вул. 43/2

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Мартіні" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Настоянка

Настоянка

Арахіс

Арахіс

Згущене молоко

Згущене молоко

Ліщина велика (фундук)

Ліщина велика (фундук)

Бройлер

Бройлер

Майонез

Майонез

Персик консервований

Персик консервований

Паштет

Паштет

Мигдаль

Мигдаль


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"