MONOKRON

Бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал

 • Монокрон - високоякісний сучасний бітумно-полімерний СБС-модифікований матеріал, розроблений у відповідності з найвищими вимогами зарубіжних стандартів і при особистій участі наших іноземних партнерів в особі MOONSHINE ING. GROUP.

 • Монокрон призначений для облаштування будь-яких типів покрівель по сплошному основи та гідроізоляції будівельних конструкцій, в тому числі тунелів метрополітену і проїзної частини мостів.

  Твердо діючи за принципом лідерства в задоволенні найбільш вимогливих запитів наших клієнтів, ми не просто пропонуємо новий матеріал, а пропонуємо цілий спектр що відкриваються можливостей, пов'язаних з якісними показниками Монокрона. Поєднання чудової еластичності і гнучкості при досить низьких температурах (-20 ° C на брусі R10мм), високою теплостойкості (+110 ° C), низькою плинності компаунда і міцності поліестеровой основи дозволяють застосовувати Монокрон на скатних дахах з ухилом більше 100%, на плоских дахах з ухилом більше 5% в один шар, виробляти закріплення матеріалу безогневим способом, укладати безпосередньо на Монокрон гарячий асфальт.

  Monokron випускається наступних марок:

  • Монокрон СОЛО-СЛ - для облаштування однослойних покрівель з будь-яких типах суцільних підстав і пристрою верхнього шару багатошарового покрівельного килима.
  • Монокрон СОЛО-ПЕ - для облаштування одношарове гідроізоляції будівельних конструкцій, в тому числі на які експлуатуються дахах, автостоянках, мостах і в інших місцях, де потрібно найвища надійність та довговічність. Можливо закріплення матеріалу як за допомогою наплавлення, так і механічним закріпленням.
  • Монокрон ПЕ - для облаштування гідроізоляції і нижніх шарів покрівельного килима, використання в якості додаткового шару при обробці прімиканій та вузлів.
   • В якості посипки для Монокрона СОЛО-СЛ застосовується виключно високоякісний сланець фірми VTS (Німеччина) і поліестер JM (США).

Знайти "MONOKRON" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Обладнання для обвязки сталевою стрічкою

Обладнання для обвязки сталевою стрічкою

Плоска покрівля

Плоска покрівля

Електронні замки

Електронні замки

Захисні ролети

Захисні ролети

Мастика для напольной плитки

Мастика для напольной плитки

UZIN NC-172

UZIN NC-172

UZIN РЕ-460

UZIN РЕ-460

Фото-жалюзі, сюжетні жалюзі

Фото-жалюзі, сюжетні жалюзі

Суднобудування

Суднобудування


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"