Бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал

 • Монокрон - високоякісний сучасний бітумно-полімерний СБС-модифікований матеріал, розроблений у відповідності з найвищими вимогами зарубіжних стандартів і при особистій участі наших іноземних партнерів в особі MOONSHINE ING. GROUP.

 • Монокрон призначений для облаштування будь-яких типів покрівель по сплошному основи та гідроізоляції будівельних конструкцій, в тому числі тунелів метрополітену і проїзної частини мостів.

  Твердо діючи за принципом лідерства в задоволенні найбільш вимогливих запитів наших клієнтів, ми не просто пропонуємо новий матеріал, а пропонуємо цілий спектр що відкриваються можливостей, пов'язаних з якісними показниками Монокрона. Поєднання чудової еластичності і гнучкості при досить низьких температурах (-20 ° C на брусі R10мм), високою теплостойкості (+110 ° C), низькою плинності компаунда і міцності поліестеровой основи дозволяють застосовувати Монокрон на скатних дахах з ухилом більше 100%, на плоских дахах з ухилом більше 5% в один шар, виробляти закріплення матеріалу безогневим способом, укладати безпосередньо на Монокрон гарячий асфальт.

  Monokron випускається наступних марок:

  • Монокрон СОЛО-СЛ - для облаштування однослойних покрівель з будь-яких типах суцільних підстав і пристрою верхнього шару багатошарового покрівельного килима.
  • Монокрон СОЛО-ПЕ - для облаштування одношарове гідроізоляції будівельних конструкцій, в тому числі на які експлуатуються дахах, автостоянках, мостах і в інших місцях, де потрібно найвища надійність та довговічність. Можливо закріплення матеріалу як за допомогою наплавлення, так і механічним закріпленням.
  • Монокрон ПЕ - для облаштування гідроізоляції і нижніх шарів покрівельного килима, використання в якості додаткового шару при обробці прімиканій та вузлів.
   • В якості посипки для Монокрона СОЛО-СЛ застосовується виключно високоякісний сланець фірми VTS (Німеччина) і поліестер JM (США).

Знайти "MONOKRON" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Мансардні вікна

Мансардні вікна

Ceresit CT 99

Ceresit CT 99

Шпали шахтні

Шпали шахтні

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Паркани з профнастилу

Паркани з профнастилу

Швидкісні автоматичні ворота. Рулонні ворота.

Швидкісні автоматичні ворота. Рулонні ворота.

Ceresit СМ11

Ceresit СМ11

Балка залізобетонна

Балка залізобетонна

Гіпсокартон

Гіпсокартон


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"