Бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал

 • Монокрон - високоякісний сучасний бітумно-полімерний СБС-модифікований матеріал, розроблений у відповідності з найвищими вимогами зарубіжних стандартів і при особистій участі наших іноземних партнерів в особі MOONSHINE ING. GROUP.

 • Монокрон призначений для облаштування будь-яких типів покрівель по сплошному основи та гідроізоляції будівельних конструкцій, в тому числі тунелів метрополітену і проїзної частини мостів.

  Твердо діючи за принципом лідерства в задоволенні найбільш вимогливих запитів наших клієнтів, ми не просто пропонуємо новий матеріал, а пропонуємо цілий спектр що відкриваються можливостей, пов'язаних з якісними показниками Монокрона. Поєднання чудової еластичності і гнучкості при досить низьких температурах (-20 ° C на брусі R10мм), високою теплостойкості (+110 ° C), низькою плинності компаунда і міцності поліестеровой основи дозволяють застосовувати Монокрон на скатних дахах з ухилом більше 100%, на плоских дахах з ухилом більше 5% в один шар, виробляти закріплення матеріалу безогневим способом, укладати безпосередньо на Монокрон гарячий асфальт.

  Monokron випускається наступних марок:

  • Монокрон СОЛО-СЛ - для облаштування однослойних покрівель з будь-яких типах суцільних підстав і пристрою верхнього шару багатошарового покрівельного килима.
  • Монокрон СОЛО-ПЕ - для облаштування одношарове гідроізоляції будівельних конструкцій, в тому числі на які експлуатуються дахах, автостоянках, мостах і в інших місцях, де потрібно найвища надійність та довговічність. Можливо закріплення матеріалу як за допомогою наплавлення, так і механічним закріпленням.
  • Монокрон ПЕ - для облаштування гідроізоляції і нижніх шарів покрівельного килима, використання в якості додаткового шару при обробці прімиканій та вузлів.
   • В якості посипки для Монокрона СОЛО-СЛ застосовується виключно високоякісний сланець фірми VTS (Німеччина) і поліестер JM (США).

Знайти "MONOKRON" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Галька річкова карпатська

Галька річкова карпатська

Лахті штукатурна гідроізоляція

Лахті штукатурна гідроізоляція

Мастика для напольной плитки

Мастика для напольной плитки

Сатіновие натяжні стелі

Сатіновие натяжні стелі

Thomsit R 777

Thomsit R 777

Фасадна плитка

Фасадна плитка

Бетонопласт для підлог

Бетонопласт для підлог

Фото-жалюзі, сюжетні жалюзі

Фото-жалюзі, сюжетні жалюзі

Сходи

Сходи


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"