Суха суміш на основі гідравлічних цементов, наповнювачів і хімічно активних добавок, призначена для ліквідації водяних течії в бетоні.

Область застосування

Використовується для локалізації течії в умовах постійного водопрітока. Водяна пробка встановлюється швидко, у неї висока зчеплення з поверхнею. Розширюючи, водяна пробка блокує приплив води через кілька хвилин після нанесення на поверхню. Застосовується при тиску води не більше 4 атм. Склад призначений для оперативної ліквідації течії внутрішніх і зовнішніх стін, фундаментів, дренажних систем, тунелів, резервуарів для стічних вод і т.д.

Інструкція по застосуванню

Підготовка тріщин

Поверхня тріщини не повинна містити забруднень (жирових плям, пилу і т. д.).

Расчістіть площа поверхні до здорового бетону. Якщо тріщина малого обсягу, розширити її по ширині і глибині (не менше 20 мм), так. Перед нанесенням розчину здійснюється змочування поверхні водою. Приготування матеріалу

Використовуючи рукавиці, розмішати невелику кількість у малої ємності, в пропорції 220 грам води на кілограм сухої суміші. Оптимальна температура води +70 ° C.

Тривалість змішування не повинна перевищувати 2 хвилини. Не змішувати більше, ніж можна використовувати за 3 хвилини (не більше 500 г).

Не використовувати схватівшійся матеріал повторно.

Обробка тріщин

Застосовувати відразу після змішування. Надати матеріалу форму циліндра, вдаючись його в тріщину або каверну сильним натисканням долонею в рукавичках, дерев'яним клином або іншим плоским предметом. Утримувати на місці не менше 1 хвилини. Якщо вода тече сильно, утримувати пробку протягом 6 хвилин з використанням водопоглощающіх матеріалів. Цей матеріал прибрати ножем або іншим гострим предметом.

Після того, як текти зупинена, решта отвір до поверхні обробити грунтовкой з ЛАХТИ проникаючої та виправити щільним розчином ЛАХТИ шовной .

Довгі, текучий, вертикальні тріщини заделивают зверху вниз, послідовно наносячи малі кількості водяний пробки.

Технічні характеристики ВОДЯНОЙ ПРОБКІ "ЛАХТА "

Характеристики матеріалу

Значення
Межа міцності при стисненні За 1 годину твердіння на повітрі 8-12 МПа
Лінійне розширення 0,5%
Час схоплювання 3 хвилини
Нанесення матеріалу при температурі не нижче +5 ° С
Витрата 1,5-2 кг / дм ³

Знайти "Лахті водяна пробка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Сходові марші і майданчика

Сходові марші і майданчика

Галька біла

Галька біла

Щебінь

Щебінь

Труби ПВХ

Труби ПВХ

Освітлювальні прилади

Освітлювальні прилади

Цемент

Цемент

Рустам торцевий

Рустам торцевий

Обладнання для виробництва цегли

Обладнання для виробництва цегли

Прогони

Прогони


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"