КСАЙПЕКС Патч Плагіни - однокомпонентний матеріал на гідравлічної цементній базі, модифікований полімерами, що включає добавки, що забезпечують розширення при тверденіі і відсутність усадки, а також різко скорочують терміни схоплювання і зростання міцності. Міцність матеріалу через 20 хв. після затворенія 9 МПа. На відміну від аналогів матеріал також містить спеціальні хімічні добавки, які проникають в пори бетону і, утворюючи кристалічні структури, роблять його водонепроникним. КСАЙПЕКС Патч Плагіни не містить хлоридів.

Область застосування

КСАЙПЕКС Патч Плагіни є гідроізоляційних матеріалів і призначений для забезпечення водонепроніцаемості споруд з монолітного та збірного бетону та залізобетону, а також кам'яної та цегельної кладки.
КСАЙПЕКС Патч Плагіни слід використовувати для формування водонепроникних швів , Як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони конструкцій, а також для ліквідації точкових і локальних площинних течії.
КСАЙПЕКС Патч Плагін може з однаковим ефектом використовуватися як при будівництві нових, так і при ремонті експлуатуються об'єктів.
КСАЙПЕКС Патч Плагін застосовується для гідроізоляції конструкцій, що працюють в діапазоні експлуатаційних температур від мінус 50 0 С до +70 0 С.
Отриманий з КСАЙПЕКС Патч Плагіни штучний камінь зберігає коррозійную стійкість при впливі рідких середовищ з показником активності водневих іонів (рН) в межах від 3 до 11.

Переваги

Однокомпонентний матеріал, в який достатньо лише додати води. Швидке схвативаніе: від 3 до 4 хвилин при 20 0 C (в залежності від консистенції розчину). Відмінне структурний зчеплення, з такою ж довговічністю, як і камінь або бетон, на який матеріал нанесений. Неметалліческій, не заржавеет і не зруйнується.

Рекомендації з нанесення матеріалу

КСАЙПЕКС Патч Плагіни застосовують при температурі навколишнього середовища від +4 0 С до +30 0 С.

Ремонт фільтруючих тріщин, заделка отворів.

Підготовка:

Необхідно расшіть тріщину або отвір за допомогою механізованого інструменту до мінімальної глибини 20 мм у формі квадрата або ласточкіного хвоста, але не у вигляді "V " . За допомогою сильної струменя води та пензля змийте весь пухкий матеріал і пил з виїмки.

Змішування:

Додайте 1 частина чистої води до 3,5 частинам КСАЙПЕКС Патч Плагіни за обсягом і змішайте до густої консистенції шпаклівки. Не змішуйте більше матеріалу, ніж може бути використано протягом 3 хв. Для найкращих результатів температура води повинна бути приблизно 20 0 С.

Забівка:

З силою, за допомогою легкого молотка та трамбовкі забейте КСАЙПЕКС Патч Плагіни у виїмку і притискають до його затвердіння. Ізоляцію тріщин починайте зверху вниз.

Забівка при сильному потоці води:

При наявності течії під сильним тиском руками в рукавичках зробіть пробку і зачекайте, поки вона почне твердеть. Потім вдаючись до протікання і притискають до повного затвердіння.
В місцях, де з-за сильного гідростатичного тиску є великий потік води, буде потрібно дренажний водовідведення для зменшення тиску води під час ізоляції навколишнього бетону. Дійте в такій послідовності:

 1. За допомогою зубіла і молотка зробіть виїмку в місці потоку води.
 2. установити, щоб зміцнити гнучку частина шланга або трубки в виїмку, так щоб КСАЙПЕКС Патч Плагіни направляв потік води в водовідведення. Це зменшить тиск і дасть можливість завдати КСАЙПЕКС Патч Плагіни на навколишній бетон. Дайте 24 години на висихання.
 3. Вилучіть, будь ласка, водовідведення та заповніть КСАЙПЕКС Патч Плагіни в отвір. При необхідності зменшіть потік води, вставивши дерев'яну пробку в що залишився отвір перед нанесенням КСАЙПЕКС Патч Плагіни.

  Якщо матеріалом КСАЙПЕКС Патч Плагом не вдається ліквідувати надходження води, рекомендується застосувати КСАЙПЕКС Ультра Плагін, що схвативается протягом 30 секунд. Додайте 1 частина чистої води до 3 частин КСАЙПЕКС Ультра Плагіни (за об'ємом) і швидко перемішайте до густої консистенції шпаклівки. З силою вдавіте КСАЙПЕКС Ультра Плагіни у виїмку і притискають до затвердіння (2-3 хв).

  Встановлення латок.

  Для швидкого ремонту бетону або кам'яної кладки, змішайте КСАЙПЕКС Патч Плагіни з чистою водою до рідкої робочої консистенції і разгладьте кельмой. Для великих обсягів ремонтних робіт змішайте 1 частина КСАЙПЕКС Патч Плагіни з 2 частинами будівельного піску або з чистим колотим каменем фракції 10 мм до максимального співвідношення 18 кг каменів до 27 кг КСАЙПЕКС Патч Плагіни.

  Робота при підвищених температурах.

  При температурах, вище нормальних слід вжити заходів обережності: температура води затворенія не повинна перевищувала 32 про свою С. та матеріал не повинен мати температуру більше 20 про свою С. Високі температури скорочують час схоплювання матеріалу КСАЙПЕКС Патч Плагіни. По можливості матеріали повинні зберігатися при нормальних температурних умовах.

  Анкеровка болтів, арматури.

  Висверліте отвір у бетоні досить глибоке для закріплення болта, арматури та ін Діаметр отвору повинен перевищувати діаметр анкеруемого елементу на 12 - 15 мм для малих і середніх розмірів, і на 50 мм для великих діаметрів. Це необхідно для того, щоб в отворі залишалося достатньо місця для розчину КСАЙПЕКС Патч Плагa. Будь ласка, заповніть отвір розчином КСАЙПЕКС Патч Плагом рідкої консистенції і втопіте в нього арматуру або анкер. Зовні уплотніте розчин, потримайте КСАЙПЕКС Патч Плагіни вологим протягом 15 хв. Не чіпайте арматуру протягом 5 годин.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

AZТЕХНИКА

Україна, Київська область
Київ, Червонопрапорна 8

Пакет Стандарт

БЕЛАРА, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, проспект Засядько, 2

Пакет Стандарт

ДСКТБ ІНСТИТУТУ ФІЗИКИ НАН УКРАЇНИ, ГП

Україна, Київська область
Київ, пр. Науки, 46

Пакет Стандарт

КВАНТСТРОЙПРОЕКТ, ТОВ

Україна, Полтавська область
Комсомольськ, вул. Леніна 80, оф. 3

Пакет Стандарт

ПРОМЕТІМПЕКС, ПП

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, а/с 1781

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Ксайпекс патч плаг" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Натуральна керамічна черепиця

Натуральна керамічна черепиця

Свая забівная

Свая забівная

Плити бетонні тротуарние

Плити бетонні тротуарние

Галька річкова карпатська

Галька річкова карпатська

Смивка СВ

Смивка СВ

Шпалери

Шпалери

Мастика

Мастика

Лахті штукатурна гідроізоляція

Лахті штукатурна гідроізоляція

Chemi Spectrum ЧИСТИК

Chemi Spectrum ЧИСТИК


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"