Бензопила
мітки

техніка

Бензопила, або мотопіла - ручна ланцюгова пила, постачання двигуном внутрішнього згорання.

Бензопила приводиться в дію двотактних бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, з'єднаним через систему передачі (редуктор) з пильно ланцюгом. Замкнута втулочно-роликовий ланцюг рухається по направляючої шині і несе пильних зуби. Бензопила має механізм автоматичного зчеплення, що працює по відцентровими принципом, завдяки якому на холостих обертах ланцюг нерухомо і безпечна. У випадку, якщо навантаження на двигун при пилении перевищує допустиму (наприклад, ланцюг заклинило), то автоматичне зчеплення розірве (або послабить до припустимого рівня) передаточних момент на шину, і двигун не заглохнет. Сучасні бензопилы також мають механізм гальма, який відразу зупиняє ланцюг при відскоку шини в сторону пільщіка, обриві ланцюга та інших аварійних ситуаціях.

У деяких моделей шина кріпиться до редуктора таким чином, що дозволяє її фіксувати в горизонтальному або вертикальному положенні, що дає можливість здійснювати пропилен, відповідно, в горизонтальній або вертикальній площині. Багато моделей бензопилы, особливо з самого початку призначені для використання під час валки лісу, мають можливість підключення виносного гідроустройства (так званого «гідрокліна»), що представляє із себе виконавчий гідромеханізм. Нагнітання робочої рідини (масла) у гідромеханізм здійснюється бензопилою.

Широко поширені ланцюгові пилки з електричним двигуном, причому наприклад долбежнік (ручний інструмент для вибірки глухих вузьких і глибоких гнізд) буває тільки з електроприводом.

Побутові пили - самі примітивні. До їх допомоги, як правило, вдаються від випадку до випадку, наприклад коли треба заготовити дрова для каміна. Функціональні здібності таких пив мінімальні. Вони розраховані в середньому на 20 годин експлуатації в місяць (близько 40 хвилин на день), а їх невисока потужність компенсується легкою вагою і зручністю в зверненні.

Напівпрофесійні моделі виконують будь-які роботи - від ремонтно-будівельних до валки дерев. Єдиний їх недолік - неможливість використання по 8-10 годин на добу протягом тривалого періоду. Нерідко вони служать сучкорезамі на лесоповале.

Професійні пилки володіють високою потужністю (як правило, більш 2,5 кВт) і характеризуються широким спектром функцій. Їх застосовують в основному в якості вальних пив, вони можуть без втоми трудитися весь рік по 10-16 годин на добу. Головна ж особливість професійного інструменту - 8 годин роботи без перерви. Такі пилки виготовляють з міцних і зносостійких матеріалів, а їх ресурс коливається в межах 1300-2000 мотогодин (у побутових моделей цей показник в 2-3 рази нижче).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІНКАП, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, пер. Юрьевскій, 10

Пакет Стандарт

АГРОФІРМА АНІС

Україна, Луганська область
Луганськ, Червона площа, 1

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ, ЧП

Україна, Київська область
Київ, проспект Возз'єднання, 7- а, офіс 318

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛУГАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Луганська область
Ворошиловград, Комарова кв. , 11 б

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛЬВІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВ, ПП

Україна, Львівська область
Львів, вул . Смаль- cтоцкого, 1

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ХАРКІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Б. Хмельницького, 12- а, кімната 48

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Бензопила" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Пральна машина

Пральна машина

Газонокосилка

Газонокосилка

Кондиціонер

Кондиціонер

Човнової мотор

Човнової мотор

Пилосос

Пилосос

Мотоблоки

Мотоблоки

Мотокоса

Мотокоса

Електростанції дизельні

Електростанції дизельні

М'ясорубка

М'ясорубка


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"