Фальцевая мідна кровля - один з найбільш незвичайних і найкрасивіших матеріалів існуючих на сьогоднішній день. Створюється цей сучасний шедевр покрівлі з якнайдавнішого металу відомого людям - міді. Мідний прокатний лист є дивовижний матеріалом, незвичайні властивості якого були відзначені вже досить давно. Це, мабуть, єдиний вид покрівлі, який з плином часу під впливом природних факторів не руйнується, а, більше того, покращує свої експлуатаційні властивості та стійкість до капрізам погоди. Під впливом повітря, активного випромінювання сонця та атмосферних опадів, вона поступово, з плином часу, покривається патіной, завдяки цьому стійким до зовнішніх впливів шару забезпечується її надзвичайна довговічність. Свою назву «Фальцевая» цей вид покрівлі отримав завдяки цікавому методу кріплення мідних листів друг к другу. Для цього використовують так звані фальци - особливий метод зачеплення листів, завдяки якому забезпечується повна герметичність покриття. Зовні мідна кровля ще більш дивовижне. Протягом перших двох десятків років її колір повільно трансформується з приємного золотистого відтінку в колір гіркого шоколаду, а потім набуває свій кінцевий зеленуватого відтінку. Завдяки своєму незвичайного ізменчівому зовнішнім виглядом і чудовим експлуатаційними властивостями мідна кровля вважається надзвичайно модним та стильним окрасою будь-якого будови.

Фальцевимі називають покрівлі з листової і рулонної оцинкованої сталі, а також покрівлі з кольорових металів.

Фальцевие покрівлі - це металеві покрівлі, в яких з'єднання окремих елементів покриття (картин) виконані за допомогою фальців.

Фальцевая кровля - це один з найбільш прогресивних видів металевої покрівлі, забезпечує повну герметизації покрівлі. Прихована під фальцем система кріплення гарантує відсутність течії і не потребує в наскрізних отвори. Тут немає ні гумових ущільнювачів, ні клеевого шва, все приховано всередині загорнутої кілька разів, в ребрі, металу. Ребра, освічені системою фальцеванія забезпечують додаткову жорсткість покриття і напрямок води або снігу з поздовжнім лініях, виключаючи бічний стеканіе або сповзання снігу. І нарешті, монтувати фальцевую дах, можна на дахах будь-якої складності.

Фальц

(фальцевое з'єднання) - вид шва, що утворюється при з'єднанні листів металевої покрівлі. Розрізняють фальцові з'єднання лежачі і стоячі, одинарні та подвійні (рис. 1). Бічні довгі краю смуг сталі, що йдуть уздовж схилу, являють собою стоячімі фальцамі, а горизонтальні - лежачий. Фальц виконуються (закативаются), або вручну спеціальним інструментом, або сучасним способом - спеціальними електромеханічними закаточнимі пристроями.
Існує ще один різновид фальців - самозащелківающіеся. Їх з'єднують один з одним, не застосовуючи інструмент.


Самозащелківающійся фальц.

Картина - елемент покрівельного покриття, у якого кромки підготовлені для фальцевого з'єднання.

Найбільш герметічним та вологонепроникного є подвійною стоячій фальц - це продольное з'єднання, яка виступає над площиною покрівлі між двома прилеглими покрівельними картинами, кромки яких мають подвійний загіб.


Типи фальців:
А - лежачий одинарний;
Б - лежачий подвійний;
В - стоячій одинарний;
Г - стоячій подвійний.

На сьогоднішній день фальцові покрівлі в Західних країнах виконуються в основному з застосуванням подвійного стоячего фальца. У Росії провідні фірми, що використовують західне обладнання, також перейшли на цей вид з'єднання покрівельних картин. І сьогодні на будівельному ринку з'явилася велика кількість фірм, які пропонують пристрій покрівлі за новітніми технологіями. На жаль, перевірити, чи дійсно вони сучасні, з рекламним проспектами не просто. Складність покрівельної конструкції полягає у високому відсотку прихованих робіт, помилки в яких проявляються лише в процесі експлуатації даху. Відомі приклади, коли при спорудженні дахів непрофесіоналізм виконавців призводив до необхідності повної заміни покрівельного покриття.

Знайти "Фальцевая мідна кровля" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Касетні підвісні стелі

Касетні підвісні стелі

Галька морська

Галька морська

Фундаменти стрічкові

Фундаменти стрічкові

Барвники

Барвники

Залізобетонна крепь (елементи шахтної кріплення)

Залізобетонна крепь (елементи шахтної кріплення)

Вікна

Вікна

Мастика для напольной плитки

Мастика для напольной плитки

Дрібнозернистий високоміцний бетон

Дрібнозернистий високоміцний бетон

MONOKRON

MONOKRON


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"