Оцінка нерухомості є одним з найпоширеніших видів оціночної діяльності і включає в себе визначення вартості об'єкта. При цьому визначаються декілька видів вартостей, найбільш поширеними у практиці є: ринкова, ліквідаційна, відновна, заміщення і т. д.

Ринкова вартість
характеризує вартість об'єкта на сформованому ринку, при цьому варто враховувати , що ринкова вартість - це вартість, за якою придбає об'єкт розсудливий покупець, що володіє всією необхідною інформацією. Як правило, ця вартість застосовується при угодах купівлі-продажу, передачі об'єкта в заставу, визначенні орендних платежів і т. д.

Ця вартість і є найважливішою до оцінки для звичайної людини, бо відображає реальну склалася ціну , за якої можливе проведення операцій.

У формуванні ринкової ціни відіграють роль декілька факторів:
- Економічний. Збільшення рівня життя і поява заощаджень веде до сплеску попиту - бо нерухомість вважається найбільш надійним і консервативним способом заощадження
- Розвиток банківського кредитування - знижує планку по заможності до покупців нерухомості, викликаючи збільшення їх кількості, що в сукупності з обмеженим пропозицією створює сильне тиск на ціну «знизу».
- Обмеження пропозиції - в умовах сучасних міст, складно знаходити місце під забудову, що призводить до низьких темпах будівництва, і в сукупності з необхідністю виконання соціальних програм (житло для черговиків, військових тощо) створює дефіцит пропозиції.
- Традиційні житлові проблеми населення - велика кількість населення в Росії, живе в утиску житлових умов, або в орендується житло, що в сукупності з розвитком банківського кредитування і підвищенням рівня життя веде до збільшення попиту і як наслідок, збільшення ціни.
- Інфраструктурний фактор - Росії притаманна сильна централізація. Високий рівень життя можна досягти тільки у великих містах, що підсилює центростремленіе населення та формує попит на житло в цих містах. Крім того, погана транспортна інфраструктура не дає розвиватися будівництву житла поза великих транспортних вузлів.
- Відсутність зрілого ринку оренди - ринок оренди нерухомості в Росії є - «диким», без чітко прописанной законодавчої бази, з незакрепленнимі правовими основами . Отже, споживачі намагаються будь-якими шляхами перейти з класу орендарів в клас власників, права яких захищені набагато краще - формуючи попит.
- Психологічний фактор - покупці, ухвалюючи рішення про покупку виробляють порівняння варіантів - виходячи з поточних рівнів цін. І поняття «дорого» / «дешево» формується під впливом середньоринкових цін на той чи інший об'єкт нерухомості. Тобто якщо об'єкт нерухомості стоїть вище середньоринкової ціни за подібні об'єкти, то це «дорого», а якщо нижче то «дешево». При цьому в розрахунок приймається не абсолютна, а відносна вартість нерухомості.

Ліквідаційна вартість
це вартість, яку можна отримати при продажу оцінюваного об'єкта за обмежений термін часу. Дана вартість завжди нижче або дорівнює ринковій.

Відновлювальна вартість
це вартість будівництва нового будинку або споруди, застосовується в основному при оформленні договорів страхування, при яких при настанні страхового випадку здійснюється виплата, що дорівнює вартості нового споруди без обліку амортизації (зносу).

Вартість заміщення
це вартість будівництва нової будівлі / споруди з урахуванням накопиченого зносу. Дана вартість використовується при визначенні ринкової вартості (до неї додається вартість земельної ділянки) і при призначенні страхових виплат, саме з цієї вартості були застраховані хмарочоси WTC.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АГАМА, ПП

Україна, Київська область
Київ, пр. Воззєднання д. 18 оф, 1

Пакет Стандарт

АРГУМЕНТ-ЕКСПЕРТ, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, Пушкінська, 79 / 1, 3-й поверх, офіс 2

Пакет Стандарт

Б. Л. КОНСАЛТИНГ

Україна, Київська область
Київ, вул. Лейпцігська, 3, офіс 6

Пакет Стандарт

ДРАГИЛЬОВ І ПАРТНЕРИ, ПП

Україна, Луганська область
Луганськ, 16-а Лінія вул. , 19 - а

Пакет Стандарт

ЕКОРТ, ПП

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Поштова 26/15

Пакет Стандарт

ЕКСПРОМ-РІЄЛТІ, ПП

Україна, Київська область
Київ, Артема вул. , 79

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Оцінка нерухомості" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Дитячий сад

Дитячий сад

Бар

Бар

Посольство

Посольство

Типографськи послуги

Типографськи послуги

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів

Кадрове агенство

Кадрове агенство

Аварійні служби

Аварійні служби

Курси іноземних мов

Курси іноземних мов

Юридичні послуги

Юридичні послуги


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"