Водостоки - надзвичайно важливий момент в процесі оснащення будинку або приміщення, адже відвід води з поверхні даху є однією з головних задач. Водостоки бувають різних видів: внутрішня, зовнішня неорганізованих і зовнішня організована.
У самому простому варіанті вода з покрівельного покриття (скатного даху) стікає безпосередньо на землю. Такий спосіб водовідведення зазвичай називають неорганізованним.
Неорганізованний водовідведення виправданий виключно в невеликих будови з односкатной дахом, причому за умови, що вода не буде попадати на тротуари. Неорганізований водовідведення призводить до пошкодження елементів фасаду, руйнування цоколя, передчасного зносу фундаменту з-за надмірно високою гідростатичної навантаження. Перераховані негативні наслідки можуть бути частково зменшені, збільшенням викиду карниза (як правило, не менше 60 см).
При внутрішньому водоотводе труби розташовуються всередині будівлі, в основному в віддаленні від зовнішніх стін. Покрівельне покриття, ендови і разжелобкі в цьому випадку повинні мати ухили до водопріемним воронкам. Водопріемние воронки необхідно розташовувати рівномірно по площі покрівлі на знижених ділянках і на відстані не менше 500 мм від парапет та інших виступаючих частин будівлі. Площа покрівлі, що приходиться на одну вирву повинна встановлюватися з розрахунку 0,75 кв.м. покрівлі на 1 кв.см. поперечного перерізу труби.
При організованому зовнішньому водоотводе стікає з покрівлі вода по желобам відводиться до зовнішнім водостічних трубах. Такий водовідведення - найбільш популярний і цікавий, але також і більш трудомісткий, у порівнянні з неорганізованним, спосіб видалення опадів з покрівельного покриття. Його утворює водосток. Для помірних широт з середньою кількістю випадіння опадів організований водовідвід, встановлений по периметру будівлі, - найкращий варіант. При цьому не можна сказати, що жолоби та водостічні труби псують зовнішній вигляд будинку. Навпаки, підібрані зі смаком, вони надають дому якусь завершеність і пожвавлюють його, наділяючи будинок затишком та ознаками того, що він живе.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BUD MAT УКРАЇНА, ПП

Україна, Львівська область
Львів, Патона вул. , 22

Пакет Стандарт

АВИКС-МЕТАЛ

Україна, Луганська область
Луганськ,

Пакет Стандарт

АЛЬБАТРОС

Україна, Луганська область
Луганськ,

Пакет Стандарт

АРБЕТОН

Україна, Київська область
Київ, вул. Колекторна, 40А

Пакет Стандарт

АРСЕНАЛ-ПРОФІЛ, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, проспект Ілліча, 89, офіс 304

Пакет Стандарт

АРТЕН

Україна, Київська область
Київ, вул. Жмерінськая, 11/1, офіси 31, 32

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Водостічні системи" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Плити опорні

Плити опорні

Бікрон

Бікрон

Лінолеум

Лінолеум

Підвіконня

Підвіконня

Цемент

Цемент

DEKOLIT E SUPER КОНЦЕНТРАТ

DEKOLIT E SUPER КОНЦЕНТРАТ

Галька морська

Галька морська

Thomsit UK 400

Thomsit UK 400

Касетні підвісні стелі

Касетні підвісні стелі


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"