Компресор (від лат. compressio - стиск) - машина для підвищення тиску і переміщення газу.

Компресорна установка - сукупність компресора, приводу і допоміжного обладнання (газоохладітеля, осушувача стисненого повітря і т . д.). Компресори, різні по тиску, продуктивності, сжімаемой середовищі, умов навколишнього середовища, мають велику різноманітність конструкцій і типів. Компресори кваліфікуються по ряду характерних ознак. За принципом дії компресори підрозділяються на об'ємні, лопастние і термокомпрессори. Під принципом дії розуміють основну особливість процесу підвищення тиску, що залежить від конструкції компресора.

Об'ємний компресор - це машина, в якій процес стиснення відбувається в робочих камерах, що змінюють свій об'єм періодично, поперемінно сполучених з входом і виходом компресора. Об'ємні машини по геометричній формі робочих органів та способу зміни обсягу робочих камер можна розділити на поршневі, мембранні і роторні (гвинтові, ротаційній-пластинчасті, рідинно-кільцеві, з катящімся ротором, газодувкі Рут, спіральні) компресори. Поршневі компресори (при високих тисках стиснення застосовуються також плунжерних) можуть бути односторонньої або двосторонньої дії, крейцкопфні і бескрейцкопфние, змащує і без застосування змазки (сухого тертя).

До об'ємним машинам з обертовими стискаючих елементом (роторним машинам ) відносяться: Гвинтові компресори, ротаційній-пластинчасті, рідинно-кільцеві та інші конструкції компресорних машин.

Лопастной компресор - машина динамічного дії, в якій стиснення газу відбувається в результаті взаємодії потоку з обертається і нерухомої гратами лопастей . Характерною особливістю лопастних машин є відсутність пульсації розвивається ними тиску. До лопастним компресорів відносяться радіальні (відцентрові), радіально-осьові (діагональні), осьові, вихрові.

За призначенням компресори класифікуються по галузі виробництва, для яких вони призначені (хімічні, енергетичні, загального призначення і т. д.), за родом сжімаемого газу (повітряний, кисневий, хлорний, азотні, гелієвих і т. д.).

По кінцевому тиску розрізняють: вакуум-компресори - машини, які отсасивают газ із простору з тиском нижче атмосферного або вище; компресори низького тиску, призначені для нагнітання газу при тиску від 0,15 до 1,2 МПа, середнього - від 1,2 до 10 МПа, і високого - від 10 до 100 МПа і надвисокої тиску , призначені для стиснення газу вище 100 МПа.

Компресори називаються дожімающімі, якщо тиск всасиваемого газу істотно перевищує атмосферний. Продуктивність компресорів звичайно виражають в одиницях об'єму газу, приведеного до нормальних умов. При цьому розрізняють продуктивність по входу і по виходу. Ці величини практично рівні при маленької різниці тиску між входом і виходом. При великій різниці у, скажімо, поршневих компресорів, вихідна продуктивність може при тих самих обертах падати більш ніж у два рази у порівнянні з вхідний продуктивністю, вимірювань при нульовому перепаді тиску між входом і виходом.

За способом відводу теплоти - з водяним і повітряним охолодженням.

За типом пріводного двигуна - з приводом від електродвигуна, двигуна внутрішнього згоряння, парової або газової турбіни.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

APEX, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, вул. Березняковська, 36- а

Пакет Стандарт

COMPUTERLAND-KІEV, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Дмитрівська вул. , 2

Пакет Стандарт

CІЛЬГОСПАГРЕГАТ, КАХОВСЬКИЙ РМЗ, ВАТ

Україна, Херсонська область
Каховка, Мелітопольська вул. 85

Пакет Стандарт

SU GROUP ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКА ГРУПА, ЗАТ

Україна, Київська область
Київ, Вірменська вул. 5а

Пакет Стандарт

ІДЕЯ ПЛЮС, ПП

Україна, Київська область
Київ, Магнітогорська вул. 1

Пакет Стандарт

ІНЖБУДКОМПЛЕКТ, ПП

Україна, Рівненська область
Рівне, Студентська вул. 14

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Компресор" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Металообробне обладнання

Металообробне обладнання

Газове обладнання

Газове обладнання

Обладнання для харчової промисловості

Обладнання для харчової промисловості

Фільтри для очищення води

Фільтри для очищення води

Деревообробний верстат

Деревообробний верстат

Вібростанок для проіводства будівельних блоків, шлакоблоків

Вібростанок для проіводства будівельних блоків, шлакоблоків

Обладнання для виробництва бетону

Обладнання для виробництва бетону

Холодильне обладнання

Холодильне обладнання

Опалювальне обладнання

Опалювальне обладнання


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"