Коли ключ повністю вставлений у замковий механізм, чи можете ви пошевеліть ім вгору і вниз без видимого зусилля? Якщо так, то це, швидше за все, означає, що штіфти у замковий циліндрі зношені і замок практично виробив свій ресурс. При цьому він, як правило, або заклінівает, або стає доступним для будь-якого ключа і навіть викрутки. Щоб цього не сталося, замок в найближчим часом має бути замінений, якщо ви не хочете потрапити в неприємну ситуацію. Це загальна проблема для багатьох японських і корейських автомобілів: Mazda, Toyota, Suzuki, Isuzu, Mitsubishi і Hyundai (особливо моделі до 1990 р). Не позбавлені цього і «американці» Ford Probe, Ford Festiva, Ford Courier, а також деякі моделі GM і Chrysler.

Перевірка дверного замка й замку багажника

1. Кожен замок повинен мати заслонку, заслони ключове отвір для запобігання потрапляння пилу і бруду. Ця заслінка перебуває в подпружіненном стані, щоб відходити в сторону, коли Ви вставляєте ключ, і повертатися в закрите положення, коли ключ виймається. Якщо заслінка не закривається і ключове прохід залишається відкритим, замок дуже швидко засорітся і прийде в непридатність. Однак, якщо сам замок не пошкоджений, частіше за все можна замінити тільки заслонку, не замінюючи замок повністю, що заощадить ваші гроші.

2. Чи входить ключ в замок плавно? Плавно Чи проворачівается ключ в замку? Якщо ні, спробуйте змазати замок змащенням WD40 або графітом. Якщо це не допомагає, значить замок швидше за все зношується.

Увага! НІКОЛИ не використовуйте машинне мастило для змащення замку. Використовуйте тільки WD40 або подібну распиляемую змащення, або графіт. НІКОЛИ не використовуйте воспламеняемую распиляемую змащення для замку запалювання!

 

Перевірка замку запалювання

1. Поверніть ключ у позицію включення та спробуйте вийняти його. Якщо ключ виймається. значить замок зношена і його необхідно негайно замінити (в Америці в деяких штатах це є необхідною умовою проходження техогляду).

2. Поверніть ключ у позицію включення, щоб зняти блокування керма. Потім поверніть ключ назад в закрите положення, але не виймати його. Поверніть кермо. Якщо кермо блокується до того, як вийняти ключ, це вже викликає сумніви. Замок блокування керма зіпсований і повинен бути негайно замінений.

3. Якщо ключ працює нормально, але машина не заводиться, то імовірною причиною цього може бути проблема з електронним включателем запалювання, а не з замковим циліндром або ключем. На деяких автомобілях, щоб замінити електронний включатель, необхідно замінити замок цілком, тому що він жорстко вмонтований в корпус замку. Але в більшості автомобілів включатель запалювання може бути замінений окремо від замку.

 

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АБСОЛЮТ ДО

Україна, Київська область
Київ, вул. Василенка, 15, до. 306

Пакет Стандарт

АВІ

Україна, Київська область
Київ, ін. Комарова Космонавта, 40-а

Пакет Стандарт

АВТЕК - СЕРВІС

Україна, Київська область
Київ, вул. Святошинськая, 36, оф. 108

Пакет Стандарт

ПРОГРЕС МНІПО

Україна, Херсонська область
Херсон, вул. Комкова, 76а

Пакет Стандарт

ЯКІР, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Набережно- Хрещатицька вул. 33

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Автомобільні замки" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Пенебар

UZIN PE-420

UZIN PE-420

Обладнання для виробництва цегли

Обладнання для виробництва цегли

Мармурова галька

Мармурова галька

Ceresit СМ11

Ceresit СМ11

UZIN РЕ-460

UZIN РЕ-460

Плити бетонні тротуарние

Плити бетонні тротуарние

Ватерплаг

Ватерплаг

Плоска покрівля

Плоска покрівля


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"