Цегла - прямокутний брусок з обпаленої глини, що вживаються в якості будівельного матеріалу.

На сьогоднішній день в сучасному будівництві використовуються три основних види цегли: керамічні, облицювальні та силікатної цегли. Природно, кожний з цих видів має свої переваги і недоліки.

Переваги силікатної цегли

Для того, щоб охарактеризувати силікатна цегла, давайте для початку трохи вдадімся в фізику та хімію. Взагалі, силікатна цегла виготовляється із суміші кварцового піску, повітряного вапна та води. Отформованний цегла піддається автоклавной обробці - впливу насиченої водяної пари при температурах 170-200 ° С і високому тиску. В результаті застосування такої технології утворюється штучний камінь. Цей вид цегли володіє наступними властивостями:

- Поглинання вологи. Це, мабуть, одна з основних функцій силікатної цегли. Водопоглинання - це один з найважливіших показників якості силікатної цегли. Взагалі, цей показник дуже сильно залежить від складу цегли, його форми, а також технології, яка використовувалася при виготовленні цегли.
- Морозостійкість. Це теж далеко не останнє перевага силікатної цегли. Морозостійкість цегли є поряд з міцністю найважливішим показником його довговічності.
- Звукоизоляция. Ця перевага силікатної цегли перед керамічним, що грає важливу роль при зведенні межквартірних або міжкімнатних стін. Силікатна цегла застосовують для кладки стін і стовпів у цивільному та промисловому будівництві. Цей вид цегли також використовується для будівництва малоповерхових будівель, а також для надбудови верхніх поверхів.

Недоліки силікатної цегли

- Мабуть, єдиний недолік силікатної цегли - невисокі теплозахисні властивості, хоча найчастіше вони є цілком прийнятними.

Переваги облицювальної цегли

А ось цей вид цегли застосовується практично у всіх областях будівництва. Облицювальне цегла виготовляється за спеціальною технологією, що надає масу переваг йому. Оскільки саме цегла забезпечує основну захист нашого дому, то він повинен бути не тільки красивим, але і надійним. Саме цим якостями і володіє облицювальне цеглу. Познайомимося з його перевагами ближче:

- морозостійкість. Як і силікатна цегла, облицювальне цегла володіє гарною стійкістю до морозу, а для нашого північного клімату це особливо важливо. Морозостійкість цегли є поряд з міцністю найважливішим показником його довговічності. Облицювальне цегла ідеально підходить для нашого клімату.
- Здатність до видалення шкідливих речовин. А це цікаве властивість облицювальної цегли. Володіє унікальною здатністю, до виведенню шкідливих речовин щохвилини надходять до нас додому з навколишнього середовища. Однак облицювальне цегла перешкоджає цьому. Справа в тому, що під час дощів цегла очищується сам по собі на фасаді будинку.
- Міцність і стійкість. Завдяки високій міцності та малому обсягом пористості кладка, споруджуваного з облицювальних виробів, відрізняється високою міцністю і разючою стійкістю до впливу навколишнього середовища.
- Різна фактура і колірна гама. Діапазон різних форм і кольорів облицювальної цегли дає Вам можливість створення імітації старовинних будівель при зведенні сучасного будинку, а також дозволить відшкодувати втрачені фрагменти фасадів старовинних особняків.

Облицювальне цегла зазвичай застосовується при зведенні нових будівель, але також з успіхом може бути використаний і в різних реставраційних роботах. Його також використовують як тротуарної плитки, а також при зведенні фундаментів, стін, огорож.

Переваги керамічної цегли

Керамічнч цегла зазвичай застосовується для зведення стін і перегородок багатоповерхових будинків, а також перегородок сан. вузлів будівель та споруд. У свою чергу і цей вид цегли має ряд незаперечних переваг:

- міцний і зносостійкість. Дуже добре підходить для будівництва зовнішніх фасадів - Керамічнч цегла має високу морозостійкість, що підтверджується багаторічним досвідом його застосування в будівництві
- Чудова звукоізоляція.
- Висока стійкість до вологи. Більш того, керамічна цегла швидко висихає. Це «дихаючий матеріал» забезпечує сприятливий клімат. Керамічну цеглу виготовлений з екологічно чистої натуральної сировини - глини.
- Стійкість майже до всіх кліматичних умов, що дозволяє зберігати надійність і привабливий вигляд;
- Низьке вологовбирання (менше 6%).
-- висока міцність (25 Мпа і вище).
- Висока щільність (1950 кг / м.куб., до 2000 кг / м.куб. при ручної формуванні).

Декоративні цеглою можна прикрасити квартиру. Керамічну цеглу відповідає найвищим екологічним вимогам і міжнародним стандартам ISO 9001 - 2000, ISO 14001-1996.

Вітчизняні стандарти: ГОСТ 6316-74, ГОСТ 7484-78, ГОСТ 530-95, ГОСТ 566 -- 73.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

INFO - ПЛЮС, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Деміна вул. , 4

Пакет Стандарт

ІММАРК, ВАТ

Україна, Київська область
Київ, Здолбунівськая вул. , 7 - г

Пакет Стандарт

ІРАНСЬКИЙ МАЙДАНЧИК, ПП

Україна, Луганська область
Червоний Промінь, вул. Вахтангова, 21

Пакет Стандарт

АРІГОНБУД

Україна, Київська область
Київ, Промислова, 4

Пакет Стандарт

АРІГОНБУД ТОРГОВО - БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Промислова вул. , 4

Пакет Стандарт

БІЛД - ХАУС, ПП

Україна, Київська область
Київ, Миру вул. , 19

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Цегла" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Полірем CКп-111

Полірем CКп-111

Галька чорна

Галька чорна

Пенетрон Адмікс

Пенетрон Адмікс

Шпали шахтні

Шпали шахтні

Бікрон

Бікрон

Лакофарбові матеріали

Лакофарбові матеріали

Плити перекриття і лотки теплотрас

Плити перекриття і лотки теплотрас

Нітрокрасітелі

Нітрокрасітелі

Thomsit UK 400

Thomsit UK 400


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"