Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Яловичина

Яловичина

Яловичина - м'ясо великої рогатої худоби. Слово походить від давньоруського «говядо», що означає «бик», «віл». (пор. ТАДЖ. гов, англ. Cow - корова)

ділиться на 3 сорти. До вищого сорту відноситься спина, грудна частини, філей, оковалок, кострец і огузок; до першого - лопатковий і плечової частини, а також Пашина; до другого - заріз, передня і задня голяшка.

Найбільш цінується яловичина, що отримується від м'ясних порід худоби, і особливо більш ніжна телятина - одержувана від нестатевозрілих бичків і теличок.

Яловичина споживається в смаженому, вареному, тушкованому, копчені вигляді, а також йде на виготовлення фаршу для котлет і гамбургерів. Для прозорих бульйонів і більшості супів найкраще використовувати огузок з кісткою, яку називають «цукрового», а також задню частину костреца, оковалок з кісткою, плечевую і лопатковий частини туші. Для щей і борщу потрібно більш жирне м'ясо (передня частина грудинки, так зване «челишко»). З голяшкі варять суп, проте слід враховувати, що ця частина туші вариться довше і нерідко суп з голяшкі набуває специфічний запах і клейкості, характерні для студней. Готують супи також з реберного розділу лопатковий частини туші і Пашина.

Смажені м'ясні страви найкраще готувати з вирізки, філе, внутрішньої частини костреца (так званого «ссека»), верхній частині оковалка, а також антрекота (м'якоті, розташованої уздовж спинних хребців).

тушковане м'ясо можна приготувати з зовнішньої частини костреца і з передньої частини грудинки. Бефстроганов - з внутрішньої частини костреца і верхньої частини оковалка.

Для рубленая виробів - котлет, битки, зраз, тефтелей, рулета, для фаршу і начинок - можна використовувати нижню частину оковалка, огузок, плечевую частина, Пашина, м'якоть з голяшкі і зразу. Студні готують із голяшкі.

Візуально яловичина відрізняється від свинини більш червоним кольором. Проте останнім часом стали застосовувати спеціальні харчові барвники, які дозволяють ввести в оману покупців, які орієнтуються при купівлі тільки на колір м'яса.

Яловичина традиційно ізбегается индуистами як знак поваги до священної корови.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АХТИРСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ, ВАТ

Україна, Сумська область
Ахтирка, вул. Грібоєдова, 27

Пакет Стандарт

ВІННИЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД

Україна, Вінницька область
Вінниця, ул. Энгельса, 33

Пакет Стандарт

КОНОТОПМЯСО, ВАТ

Україна, Сумська область
Конотоп, вул. Генерала Тхора, 150

Пакет Стандарт

ПРАГМА-МИКОЛАЇВ, ПП

Україна, Миколаївська область
Миколаїв, вул. Старокрепостная, 2

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Яловичина" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Напівфабрикати

Напівфабрикати

Мигдаль

Мигдаль

Шоколад

Шоколад

Шампанське

Шампанське

Крольчатіна

Крольчатіна

Паштет

Паштет

Кокосова стружка

Кокосова стружка

Ізюм

Ізюм

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"