Штукатурка (італ. stuccatura, від Stucco - гіпс, вапно, алебастр) - вид оздоблювальних робіт, основне завдання якого - створення рівній площині поверхні для подальшого нанесення більш тонких покриттів. Найпоширенішими матеріалами є: вапняний розчин, цементно-піщаний розчин, гіпсові суміші.

Вапняні розчини застосовуються в основному при внутрішніх роботах, основною перевагою цього матеріалу є зручність і швидкість його використання при нанесенні. З недоліків можна відзначити порівняно слабку міцність в порівнянні з іншими матеріалами. Матеріал складається з гашеной вапна і річкового піску в пропорції 1 до 4, використовується з додаванням цементу.

Цементно-піщані розчини застосовуються як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. Вони більш складні в завданні, але покриття виходить набагато міцніше, ніж при роботах вапняним розчином. Матеріал складається з цементу і піску в пропорції 1 до 4, для пластичності додають вапно в незначних кількостях.

Гіпсові суміші - призначені для внутрішніх робіт. За допомогою гіпсових сумішей можна отримати гладке, білого кольору покриття кращої якості, ніж при застосуванні інших матеріалів. Основними недоліками матеріалу, є його більш висока вартість, в порівнянні з іншими матеріалами, і недостатня водоустойчівость.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІНТЕРФАРМ ТЕХНОЛОГІЇ, ФОП

Україна, Одеська область
Одеса, Белинського вул. 5

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Штукатурка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Канавки

Канавки

Топпінг

Топпінг

Барвники

Барвники

Chemi Spectrum ЧИСТИК

Chemi Spectrum ЧИСТИК

Плитка тротуарна з пісчковика

Плитка тротуарна з пісчковика

Металочерепиця

Металочерепиця

Ворота розсувні

Ворота розсувні

Роллетно решітки

Роллетно решітки

Євроруберойд

Євроруберойд


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"