Штукатурка

Штукатурка (італ. stuccatura, від Stucco - гіпс, вапно, алебастр) - вид оздоблювальних робіт, основне завдання якого - створення рівній площині поверхні для подальшого нанесення більш тонких покриттів. Найпоширенішими матеріалами є: вапняний розчин, цементно-піщаний розчин, гіпсові суміші.

Вапняні розчини застосовуються в основному при внутрішніх роботах, основною перевагою цього матеріалу є зручність і швидкість його використання при нанесенні. З недоліків можна відзначити порівняно слабку міцність в порівнянні з іншими матеріалами. Матеріал складається з гашеной вапна і річкового піску в пропорції 1 до 4, використовується з додаванням цементу.

Цементно-піщані розчини застосовуються як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. Вони більш складні в завданні, але покриття виходить набагато міцніше, ніж при роботах вапняним розчином. Матеріал складається з цементу і піску в пропорції 1 до 4, для пластичності додають вапно в незначних кількостях.

Гіпсові суміші - призначені для внутрішніх робіт. За допомогою гіпсових сумішей можна отримати гладке, білого кольору покриття кращої якості, ніж при застосуванні інших матеріалів. Основними недоліками матеріалу, є його більш висока вартість, в порівнянні з іншими матеріалами, і недостатня водоустойчівость.

Організації, що надають даний товар або послугу



Пакет Стандарт

ІНТЕРФАРМ ТЕХНОЛОГІЇ, ФОП

Україна, Одеська область
Одеса, Белинського вул. 5

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Штукатурка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Швидкісні автоматичні ворота. Рулонні ворота.

Швидкісні автоматичні ворота. Рулонні ворота.

Сейфовие замки

Сейфовие замки

Дзеркальні Підвісна стеля

Дзеркальні Підвісна стеля

Абразивні матеріали

Абразивні матеріали

UZIN РЕ-460

UZIN РЕ-460

Чердачние сходи

Чердачние сходи

FIERSTOP

FIERSTOP

Сувальдние замки

Сувальдние замки

UZIN-NC-150

UZIN-NC-150


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"