Шампанське - ігристе вино, які виготовляються шляхом вторинного зброджування віна.Ето назва походить від назви провінції Шампань у Франції. Хоча термін «шампанське» часто використовується виробниками ігристого вина в багатьох країнах і місцевостях (наприклад, у Каліфорнії, Канаді та Росії), правильно його використовувати тільки по відношенню до вина, виробленого в провінції Шампань. Під егідою «Межпрофессіонального комітету шампанських вин» (фр. Comité Interprofessionel du Vin de Champagne), був розроблений всеосяжний звід правил і положень для всіх вин з цього регіону. Ці правила розроблені для того, щоб забезпечити виробництво продукту високої якості. В Правилах позначені найбільш підходящі місця для вирощування винограду, найбільш придатні сорти винограду - шампанське виробляється з одного сорту або суміші, що включає не більше трьох сортів винограду: шардоне (фр. chardonnay), піно нуар (фр. pinot noir) і піно менье ( фр. pinot meunier). Також визначається досить довгий перелік вимог, що визначають головні аспекти вирощування винограду. Серед цих правил: підрізка лози, врожай виноградника, ступінь віджимання винограду. Лише у випадку, якщо вино відповідає всім цим вимогам, на пляшці може проставлятися назва «Шампанське». Правила, розроблені комітетом шампанських вин представляються на затвердження до французького «Національний інститут найменувань за походженням» (INAO).

У відповідності з Мадридською договором (1891), в Європі та більшості інших країн назву «шампанське» ; ( «Champagne») захищене законом як назва ігристого вина, виробленого в однойменної області Франції та задовольняє встановленим для такого вина стандартам. Це виключне право на найменування було підтверджено Версальскім договором по закінченні Першої світової війни. Навіть термін «шампанскій метод» ( «méthode champenoise», «champagne method») за станом на 2005 рік заборонений для вин не з Шампані на користь терміна «традиційний метод» ( «méthode traditionelle») . Ігристі вина виготовляються по всьому світу, і в багатьох місцях для визначення власного ігристого вина використовуються свої терміни: в Іспанії це «Cava», в Італії - «spumante», в Південній Африці - «Cap Classique». Італійське ігристе вино з винограду сорту мускат називають «Asti». У Німеччині найбільш поширене ігристе вино «Sekt». Навіть іншим регіонам Франції заборонено використовувати назву «шампанське». Наприклад, винороби Бургундії і Ельзаса виготовляють вино під назвою «Crémant».

Термін «ігристе вино» використовується для позначення на етикетках ігристих вин не з провінції Шампань. Хоча у багатьох країнах існують закони, що захищають регіони виробництва вин, такі як Шампань, деякі країни, включаючи США, все ще дозволяють виробникам вина використовувати назву «шампанське» для позначення продукції, не походить з Шампані. З метою забезпечити таку можливість, Конгрес США прийняв закон, який вказує, що термін «шампанське» є «частково видовою» (англ. semi-generic). Назва «шампанське» використовується в Росії і на території інших країн колишнього СРСР у зареєстрованих на території цих країн торговельні марки «Советское шампанське», «Українське шампанське» і т. д. Це часто призводить до плутанини серед покупців щодо справжнього шампанського, і серед деяких споживачів і винних експертів така практика вважається шахрайського.

Вміст цукру в шампанському варіюється. Найбільш високий рівень - «doux» (означає «солодке») - передує в порядку збільшення сухості «demi-sec» ( «полусухому»), «sec» ( «сухого»), «extra sec »(« екстра-сухого »),« brut »(« майже повністю сухого »), і« extra brut »/« brut nature »/« brut zero »(без додаткового цукру, іноді надмірно сухого ).

Виноград для виробництва шампанського повинен бути білим шардоне або червоним піно нуар або піно менье (дозволяється, але дуже рідко практикується, додавання невеликої кількості винограду інших сортів, які раніше застосовувалися при виготовленні шампанського). Шампанське, зроблене виключно з винограду сорту шардоне, називають «білим з білого» (фр. blanc de blancs), виключно з червоного винограду - «білим із чорного» (фр. blanc de noirs). Шампанське звичайно - біле вино, навіть якщо воно здійснюється з червоного винограду, оскільки вичавлюють сік з винограду дуже акуратно, допускається лише мінімальний контакт соку з шкірочкою винограду, яка надає червоному вину його колір. Також виробляються рожеві вина - або шляхом продовження часу контакту соку з шкірочкою, яка повідомить провину рожевий колір, або шляхом додавання невеликої кількості червоного вина на етапі купажірованія. Кількість цукру, що розміщується після вторинного бродіння та витримки ( «дозування»), також варіює від «brut zéro» або «brut natural», куди цукор не додається зовсім, далі до видів «brut», «extra -dry »,« sec »,« demi-sec »і« doux ». Найбільш поширений брют (фр. brut), хоча на початку XX століття шампанське було зазвичай набагато більш солодким.

Велика частина шампанського - немарочное, воно виробляється з суміші винограду різних років (точний склад суміші вказують на етикетці лише кілька виробників), тоді як для марочного шампанського, виготовленого з винограду одного року, на етикетці проставляються рік врожаю і слово «марочное» (фр. Millésimé).

Досить багато шампанського виробляється добре відомими брендами, такими як «Veuve Clicquot» або «Mumm», з набутого винограду, а не з вирощеного на власних виноградниках.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АЛУШТА, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ДП

Україна, АР Крим
Алушта, провулок Іванова, 3

Пакет Стандарт

АРТЕМІВСЬКИЙ ЗАВОД ШАМПАНСЬКИХ ВИН, ЗАТ

Україна, Донецька область
Артемівськ, Лумумби П. вул. 87

Пакет Стандарт

ЗОЛОТА БАЛКА ЗАВОД ШАМПАНСЬКИХ ВИН, ТОВ

Україна, АР Крим
Севастополь, Новікова вул. 56

Пакет Стандарт

НОВИЙ СВІТ ЗАВОД ШАМПАНСЬКИХ ВИН

Україна, АР Крим
Судак, Голіцина Л. вул. 16

Пакет Стандарт

ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД ШАМПАНСЬКИХ ВИН

Україна, Одеська область
Одеса, Французький бульвар 36

Пакет Стандарт

ПРЕМІУМВІН

Україна, Київська область
Київ, вул. Міцкевіча, 8

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Шампанське" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Мінеральна вода

Мінеральна вода

Чай

Чай

Курага

Курага

Ковбаса

Ковбаса

Сік

Сік

Свинина

Свинина

Кокосова стружка

Кокосова стружка

Ванілін

Ванілін

Слабоалкогольні напої

Слабоалкогольні напої


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"