Цегла - прямокутний брусок з обпаленої глини, що вживаються в якості будівельного матеріалу.

На сьогоднішній день в сучасному будівництві використовуються три основних види цегли: керамічні, облицювальні та силікатної цегли. Природно, кожний з цих видів має свої переваги і недоліки.

Переваги силікатної цегли

Для того, щоб охарактеризувати силікатна цегла, давайте для початку трохи вдадімся в фізику та хімію. Взагалі, силікатна цегла виготовляється із суміші кварцового піску, повітряного вапна та води. Отформованний цегла піддається автоклавной обробці - впливу насиченої водяної пари при температурах 170-200 ° С і високому тиску. В результаті застосування такої технології утворюється штучний камінь. Цей вид цегли володіє наступними властивостями:

- Поглинання вологи. Це, мабуть, одна з основних функцій силікатної цегли. Водопоглинання - це один з найважливіших показників якості силікатної цегли. Взагалі, цей показник дуже сильно залежить від складу цегли, його форми, а також технології, яка використовувалася при виготовленні цегли.
- Морозостійкість. Це теж далеко не останнє перевага силікатної цегли. Морозостійкість цегли є поряд з міцністю найважливішим показником його довговічності.
- Звукоизоляция. Ця перевага силікатної цегли перед керамічним, що грає важливу роль при зведенні межквартірних або міжкімнатних стін. Силікатна цегла застосовують для кладки стін і стовпів у цивільному та промисловому будівництві. Цей вид цегли також використовується для будівництва малоповерхових будівель, а також для надбудови верхніх поверхів.

Недоліки силікатної цегли

- Мабуть, єдиний недолік силікатної цегли - невисокі теплозахисні властивості, хоча найчастіше вони є цілком прийнятними.

Переваги облицювальної цегли

А ось цей вид цегли застосовується практично у всіх областях будівництва. Облицювальне цегла виготовляється за спеціальною технологією, що надає масу переваг йому. Оскільки саме цегла забезпечує основну захист нашого дому, то він повинен бути не тільки красивим, але і надійним. Саме цим якостями і володіє облицювальне цеглу. Познайомимося з його перевагами ближче:

- морозостійкість. Як і силікатна цегла, облицювальне цегла володіє гарною стійкістю до морозу, а для нашого північного клімату це особливо важливо. Морозостійкість цегли є поряд з міцністю найважливішим показником його довговічності. Облицювальне цегла ідеально підходить для нашого клімату.
- Здатність до видалення шкідливих речовин. А це цікаве властивість облицювальної цегли. Володіє унікальною здатністю, до виведенню шкідливих речовин щохвилини надходять до нас додому з навколишнього середовища. Однак облицювальне цегла перешкоджає цьому. Справа в тому, що під час дощів цегла очищується сам по собі на фасаді будинку.
- Міцність і стійкість. Завдяки високій міцності та малому обсягом пористості кладка, споруджуваного з облицювальних виробів, відрізняється високою міцністю і разючою стійкістю до впливу навколишнього середовища.
- Різна фактура і колірна гама. Діапазон різних форм і кольорів облицювальної цегли дає Вам можливість створення імітації старовинних будівель при зведенні сучасного будинку, а також дозволить відшкодувати втрачені фрагменти фасадів старовинних особняків.

Облицювальне цегла зазвичай застосовується при зведенні нових будівель, але також з успіхом може бути використаний і в різних реставраційних роботах. Його також використовують як тротуарної плитки, а також при зведенні фундаментів, стін, огорож.

Переваги керамічної цегли

Керамічнч цегла зазвичай застосовується для зведення стін і перегородок багатоповерхових будинків, а також перегородок сан. вузлів будівель та споруд. У свою чергу і цей вид цегли має ряд незаперечних переваг:

- міцний і зносостійкість. Дуже добре підходить для будівництва зовнішніх фасадів - Керамічнч цегла має високу морозостійкість, що підтверджується багаторічним досвідом його застосування в будівництві
- Чудова звукоізоляція.
- Висока стійкість до вологи. Більш того, керамічна цегла швидко висихає. Це «дихаючий матеріал» забезпечує сприятливий клімат. Керамічну цеглу виготовлений з екологічно чистої натуральної сировини - глини.
- Стійкість майже до всіх кліматичних умов, що дозволяє зберігати надійність і привабливий вигляд;
- Низьке вологовбирання (менше 6%).
-- висока міцність (25 Мпа і вище).
- Висока щільність (1950 кг / м.куб., до 2000 кг / м.куб. при ручної формуванні).

Декоративні цеглою можна прикрасити квартиру. Керамічну цеглу відповідає найвищим екологічним вимогам і міжнародним стандартам ISO 9001 - 2000, ISO 14001-1996.

Вітчизняні стандарти: ГОСТ 6316-74, ГОСТ 7484-78, ГОСТ 530-95, ГОСТ 566 -- 73.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

INFO - ПЛЮС, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Деміна вул. , 4

Пакет Стандарт

ІММАРК, ВАТ

Україна, Київська область
Київ, Здолбунівськая вул. , 7 - г

Пакет Стандарт

ІРАНСЬКИЙ МАЙДАНЧИК, ПП

Україна, Луганська область
Червоний Промінь, вул. Вахтангова, 21

Пакет Стандарт

АРІГОНБУД

Україна, Київська область
Київ, Промислова, 4

Пакет Стандарт

АРІГОНБУД ТОРГОВО - БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Промислова вул. , 4

Пакет Стандарт

БІЛД - ХАУС, ПП

Україна, Київська область
Київ, Миру вул. , 19

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Цегла" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Пенеплаг

Пенеплаг

Лахті пронікающая гідроізоляція

Лахті пронікающая гідроізоляція

Бордюри

Бордюри

Chemi Spectrum ЧИСТИК

Chemi Spectrum ЧИСТИК

Обладнання для виробництва бетону

Обладнання для виробництва бетону

Сувальдние замки

Сувальдние замки

Ceresit CT 17

Ceresit CT 17

UZIN NC-145

UZIN NC-145

Цемент

Цемент


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"