Хімчистка
мітки

послуги

Хімчистка (Хімічна чистка, також суха чистка) - це фізико-хімічний процес очищення одягу або текстилю, що використовує будь-який розчинник (крім води). Основне призначення хімічної чистки: видалення бруду і плям, які не піддаються звичайній пранню.

Машина хімічного чищення нагадує за своїм діям комбіновану пральну машину з сушарки одягу. Предмети для очищення містяться в камеру очищення (звану корзиною або барабаном). Це - центр машини хімічної чистки. У мийної відділенні знаходиться вращающийся горизонтальний перфорованих барабан. У кістяк машини заливається розчинник, у той час як вращающийся барабан тримає очищаються предмети.

В залежності від розміру машини завантажувальна маса барабана складає від 10 до 100 кг очищаються текстильних виробів. Протягом мийного циклу камера заповнюється розчинником приблизно на 1 / 3 об'єму і починає обертатися разом з одягом або іншими виробами. Температура розчинника не повинна перевищувати 29.4 ° C, оскільки більш висока температура може вплинути на забарвлення предметів, викликаючи втрату кольору.

Протягом мийного циклу в камеру постійно постачається новий розчинник з робочого розчиняють резервуара, в той час як спожитий розчинник видаляється і посилається в фільтр, що складається з котла дистиляції і конденсатора. Ідеальний витрата - вісім літрів розчинника на кілограм тестіля в хвилину, хоча ця величина може відрізнятися для різних обсягів машин.

Перш, ніж бути поміщені в машину, всі вироби повинні бути оглянуті оператором та перевірені на наявність бруду і плям. В залежності від природи плям до них може бути застосований певний каталізатор. Його застосування пов'язане з оцінкою оператором виду тканини і плям. Нафтові плями (жир або помада) зазвичай видаляються дуже добре перхлоретіленом, тоді як для виведення плям на основі води (кави, вина чи піт) застосовуються каталізатори, що дозволяють розчинники хімічної чистки перетворити плями в емульсію, а потім зняти їх. Видалення плям на основі харчового жиру проводиться будь-яким із цих двох способів, але до них повинен бути застосований більш помірний каталізатор.

Очищуваний предмети також повинні бути ретельно перевірені на наявність сторонніх об'єктів; випадково залишені пластмасові вироби (ручки, гудзики) будуть танути в розчиняють ванні і можуть пошкодити тканини, так що її вже не поставиш.

Деякі текстильні фарби cлішком нестійких (особливо червоний) і будуть втрачати колір у процесі занурення в розчинник, тому їх не варто занурює разом з виробами іншого кольору, щоб уникнути передачі фарб. Очищуваний предмети повинні бути ретельно перевірені на сумісність тканини при хімічної чищення. Потрібно уважно вивчити застібки багато декоративних застежек є шкідливе для хімічної чистки розчинником або не зможуть залишитися цілими при механічному дії очисного процесу. Вони будуть вилучені після очищення або захищені з маленьким підбито захисником.

Нарешті, більш тонкі вироби, вроде постільної білизни з пера або килимки з пензликами або драпірування можуть бути упаковані в пакет з отворами. Щільність перхлоретілена при кімнатній температурі - близько 1.7 кг / л (на 70% важче води), і з-за такого ваги розчинника тканина може порвати під дією відцентрової сили під час циклу роботи, якщо не буде здійснюватися механічна підтримка пакетом.

Типовий мийної цикл триває 8-15 хвилин в залежності від типу очищаються предметів та їх ступеня забруднення. Протягом перших трьох хвилин розчиняє плями розпадаються в перхлоретілен, і прості нерозчинні плями відриваються від тканини. Бруд, Перейнявшись глибоко в тканину, віддаляється через 10-12 хвилин після цього. У машин, які використовують вуглеводневий розчинники, мийна цикл не менше 25 хвилин - з-за більш повільного розчинення плям. Поверхнево-активна речовина хімчистки «мило» можна також додати. Після миючого циклу машина починає цикл полоскання - очищуваний предмет ополасківается новою порцією розчинника. Розчиняють полоскання запобігає обесцвечіваніе виробів, викликане частинками бруду, адсорбіруемимі назад на поверхню предмета одягу від «брудного» робочого розчинника. Після закінчення полоскання машина починає процес вилучення. Цей процес відновлює розчинник хімічної чистки для повторного використання. Сучасні машини хімічної чистки можуть відновити порядку 99.99% розчинника, що використовується в процесі очищення. Цей цикл починається з паркану розчинника з камери і прискорення корзини до швидкості 350-450 оборотів в хвилину, завдяки чому більша частина розчинника відділяється від тканини. Коли розчинника більше не залишилося, машина починає процес сушіння. Протягом процесу сушіння очищаються вироби обертаються в безперервному потоці теплого повітря (63 ° C), який циркулює через кошик, випаровуючись будь-які сліди розчинника, залишеного після процесу обертання. Необхідно ретельно керувати температурою повітря, щоб запобігти висихання та пошкодження при занадто високій температурі предметів. Потім тепле повітря проходить через охолоджувальну систему, де пари розчинника конденсуються і повертаються в резервуар з розчинником. Сучасні машини хімічної чистки використовують систему замкнутого контура, де охолоджене повітря повторно нагрівається і запускається по другому колу. Це призводить до дуже високому коефіцієнту відновлення розчинника. Після того, як процес сушіння закінчено, починається дезодорування (провітрювання), і машина переходить до процесу охолодження виробів та видалення останніх слідів розчинника хімічної чистки, поширюючи прохолодний зовнішній повітря по виробам, потім повітря проходить через фільтр відновлення пара, виробленого від активізовано вуглецю і смол полімеру. В кінці процесу провітрювання сухі очищені вироби чисті, не мають запаху і готові до прасування або закінчення всього процесу.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

AMK LTD

Україна, Київська область
Київ, вул. Тверськой безвихідь, 4

Пакет Стандарт

DAY LTD

Україна, Київська область
Київ, провулок Куренівський, 19/5

Пакет Стандарт

KARCHER

Україна, Київська область
Київ, проспект Перемоги, 44, офіс 10

Пакет Стандарт

MISTER WELL

Україна, Київська область
Київ, вул. Сурікова, 3

Пакет Стандарт

ЄВРОЛЮКС ТОВ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ КОМПЛЕКС

Україна, Київська область
Київ, Щекавицька вул. , 9а

Пакет Стандарт

ЄВРОПЕЙСЬКА ХІМЧИСТКА

Україна, Київська область
Київ, вул. Демієвськая, 43-а

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Хімчистка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Оренда

Оренда

Бібліотека

Бібліотека

Коледж

Коледж

Ремонт будівель та споруд

Ремонт будівель та споруд

Вантажоперевезення

Вантажоперевезення

Театр

Театр

Кадрове агенство

Кадрове агенство

Ремонт квартир та офісів

Ремонт квартир та офісів

Гідроізоляція

Гідроізоляція


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"