Родина токайське вин - Угорщина, і вони складають всесвітню гордість і славу виноробства цієї країни. Отримали назву від гори Токай, що на північному сході Угорщини. За переказами, браві гонведи (угорський аналог російських гусар), проїжджаючи на увазі цієї гори, розгорталися в її сторону і віддавали честь - на подяку за задоволення, вже отримане від цих чудових вин, і в надії на такі ж задоволення в майбутньому.

Токайскіе вина готують з винограду сортів Фурмінт, Гарс Левелю, Мускат білий (Люнель). Проводиться кілька різновидів з особливих технологій. Токайская ессенція готується з заізюмленного винограду, вибірково зібраного в спеціальні діжки - "путтоні ", в які входить по 28-30 кг винограду. Путтоні мають подвійне дно, причому верхнє являє собою своєрідне решето, через який з роздавлених ягід сочітся і накопичується на дні густий і дуже ароматний сік, який і ставиться на бродіння. Він містить до 40-60% цукру, тому бродіння відбувається дуже повільно, розвиток вина йде роками, воно виходить не міцним (від 6-8 до 10% спирту), але які мають дуже приємним, тонким букетом і смаком, а вміст цукру містить 25 г / 100 мл і більше. Це чудове десертне вино.

Токай ассу готують із завяленних і заізюмленних ягід, які після дроблення заливають суслом або вином, наполягають до двох діб, відбирають самоплив, масу, що залишилася, пресують і отримане таким чином сусло сбражівают, а вино тривалий час витримують в підвалах. Одиницями вимірювання кондицій Токая-ассу є "путтонь " (кадка для винограду вже окресленої місткості) і "генц " - бочонок ємністю 130-140 л. В залежності від того, скільки путтоней заізюмленного винограду взято на один генц сусла, розрізняють 2-3 і т.д. (до 6), путтоніевие вина. Чим більше путтоней, тим більше вино солодке, екстрактівное, міцне (спирт від 12 до 14%, цукор від 3 до 15 г/100 мл).

Токайскіе самородние вина бувають сухими і солодкими. Визначення "самородние " означає, що грона винограду обробляють в тому вигляді, в якому зібрали, без спеціального відділення заізюмленних ягід. Вина витримують у неповних бочках, з-за чого вони набувають характерні окислені тону. Вміст спирту в таких винах - від 13%, цукру - до 4 г/100 мл. Токайське вина мають гарний золотистий колір, їх букет і смак дуже тонкі, в них слишатся мускатние та квіткові тони, легкий відтінок скориночки свіжоспеченого житнього хліба

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ВИННИЙ БУТІК МАГАЗИН

Україна, Київська область
Київ, Оболонська вул., 47

Пакет Стандарт

КИЇВСЬКИЙ ВИНОРОБНИЙ ЗАВОД

Україна, Київська область
Київ, вул. Бережанськая, 9

Пакет Стандарт

ПРЕМІУМВІН

Україна, Київська область
Київ, вул. Міцкевіча, 8

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Токайські віна" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Пиво

Пиво

Піца

Піца

Рослинна олія

Рослинна олія

Оцет

Оцет

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Шампанське

Шампанське

Крекер

Крекер

Ескімо

Ескімо

Тістечко

Тістечко


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"