Натяжні стелі, всупереч поширеній думці, не зовсім тканинні. Навпаки - більшість фірм використовують у виробництві стель плівки з м'якого ПВХ. Втім, це не дивно - адже ця плівка має ряд переваг. Це, перш за все, комфорт - коефіцієнт звукоізоляції складає 0,4, коефіцієнт светопоглащенія - від 30% для «лакових» до 95% для «оксамитових» фактур.

Товщина плівки складає від 0,17 до 0,22 мм, а питома вага коливається в діапазоні 180-320 г / кв.м. Межа міцності на розрив по довжині - 17 N / кв. мм, по ширині - 13 N / кв. мм.

При навантаженні плівка може витягувати в 2,2 рази, а діапазон допустимих температур повітря від -30 ° С до +70 ° С. Незважаючи на те, що при сильному морозі плівка стає історія тендітної та жорстко, при зростанні температури свої властивості відновлює властивості.

Найбільш очевидні для споживача переваги плівки з ПВХ - водонепроникність, висока огнеупорность, ударостойкость, її легко мити, а також добре прокрашівается - палітра кольорів і відтінок - понад 100 градацій. Рулони шириною 1,3-2,2 метра зварюються таким чином, що шов практично непомітний.

Але є матеріал для натяжних стель , ще більш практичний, ніж плівки з ПВХ. Мова йде про тонкої поліефірної тканини, товщина якої досягає 0, 25 мм, а вага - 200 г / кв.м. Тканина просочується термореактівним поліуретаном і в розтягнутому вигляді, може витримати вагу в 60-80 кг. Пружність збережуться аж до температури -30 градусів за Цельсієм. Тканина дуже міцна, їй практично не страшні порізи або інші пошкодження.

На відміну від плівок ПВХ поліефірна тканина не зварюється, так що при необхідності шматки являють собою за допомогою спеціального профілю або сшівают. Натяжна стеля з поліефірної тканини виглядає як звичайний білий стеля, так як тканина відрізняється білим кольором, шорсткуватої фактурою, на дотик нагадує тенти з синтетики. Втім, при бажанні стелю можна пофарбувати за допомогою звичайних акрилових фарб, так що навряд чи можна вважати ці властивості недоліком.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

DEMI - LUNE, АТ

Україна, Київська область
Київ, Червоноармійська вул. , 32 б, оф. 5

Пакет Стандарт

REDWOOD

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Радянська, 36, вул. Ломоносова, 73/110

Пакет Стандарт

  СТУДІЯ СЕРЖА, ПП

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Куракина, 4, офіс 80

Пакет Стандарт

ГРЕК, ЗАТ

Україна, Київська область
Київ, Тополева вул. , 4/8, оф. 65

Пакет Стандарт

ЕСТЕТИКА, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Голосіївська вул. , 2

Пакет Стандарт

ЛЮМ'Є, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Каховська вул. 64

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Стелі з поліефірної тканини" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

FIERSTOP

FIERSTOP

UZIN-NC-170

UZIN-NC-170

Рустам торцевий

Рустам торцевий

Joint Sealant FS-V

Joint Sealant FS-V

Пенетрон

Пенетрон

Плитка коттофорте

Плитка коттофорте

Ремонт квартир та офісів

Ремонт квартир та офісів

Теплоізоляція

Теплоізоляція

Залізобетонні опори

Залізобетонні опори


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"