Пластикові модулі для підвісних стель найчастіше виготовляються з ударопрочного полістиролу і полікарбонату. З полістиролу виготовляють переважно дзеркальні стелі, а з полікарбонату - підвісні стелі з внутрішньою підсвіткою.
Дзеркальні пластикові стелі представляють безпечну альтернативу традиційним дзеркальним стелям зі скла. Підвісні стелі, виготовлені з дзеркальних полістірольних панелей, можуть бути різних кольорів і відтінків, а також тонірованнимі. Пластикові стелі, на жаль, не дуже добре поглинають звук, але зате, як правило, мають 100% вологостійкість. З цієї причини підвісні стелі з пластику можна встановлювати у вологих приміщеннях, наприклад, у ванних кімнатах; однак безпосередній контакт з водою все-таки вже потім голосувати за прем'єра.
Дзеркальні панелі з полістиролу зазвичай мають товщину 1 - 3 мм і стандартні розміри 2600 х 1000 мм, 2000 х 1000 мм, 1300 х 1000мм, 1000 х 1000 мм. До нестандартним відносяться елементи наступних габаритів: 2600 х 490 мм і 1300 х 490 мм.
Існують гнучкі пластикові панелі, що мають спеціальним чином надрезанную поверхню (надрізи можуть бути виконані у вигляді смуг або квадратиків) і самоклеящуюся основу. Такі панелі набагато менше за розміром, ніж стандартні, і тоншим (їх товщина складає не більше 1 мм).
Зазвичай зустрічаються наступні розміри: 980 х 980 мм, 980 х 490 мм; більш великі - 2600 х 980 мм та 1300 х 980 мм.
Гнучкі панелі застосовуються для виконання округлих поверхонь.
Еффектни підвісні стелі з голографічних декоративних панелей, а також дзеркальні стелі з перфорованою і волнообразной поверхнею.
З виробників, які пропонують дзеркальні пластикові стельові системи, можна згадати австрійську фірму «Siro & Burg». Виробники пропонують дуже незвичайні по оформленню елементи. Такі стелі «Silver» або «Brass», що мають дзеркальні панелі з полістиролу, вкриті тонкою плівкою різних відтінків, або стелі з декоративними панелями «Galaxie», які оснащені голографічними зображеннями на дзеркальному тлі.
Догляд за пластиковими стелями нескладний, але вимагає дотримання певних правил: протирати їх потрібно м'якою тканиною, що не має слідів пилу, і лише при сильному забрудненні - використовувати очіщающіе кошти.
Використання дзеркальних протолков має деякі обмеження оскільки полістирол є пальним матеріалом. Температура в приміщенні з таким стелею не повинна перевищувати 60 град.С. З цієї ж причини під час встановлення світильників необхідно звертати увагу на потужність, що використовуються в них ламп розжарювання і виробляти монтаж світильників особливо ретельно.

Знайти "Стелі з пластику" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

UZIN PE-420

UZIN PE-420

Chemi Spectrum ЧИСТИК

Chemi Spectrum ЧИСТИК

UZIN NC-175

UZIN NC-175

Плитка котто

Плитка котто

Топпінг

Топпінг

Освітлювальні прилади

Освітлювальні прилади

Жалюзі з електроприводом

Жалюзі з електроприводом

ГІДРОСІЛ

ГІДРОСІЛ

Лакофарбові матеріали

Лакофарбові матеріали


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"