Смакові добавки до їжі або приправи - хімічні речовини, окремі частини біологічних продуктів рослинного походження та їх суміші, призначені для поліпшення смакових і ароматичних якостей готуються продуктів харчування і готових страв.

- Смакові добавки можуть сприяти поліпшенню перетравлювання і засвоєння їжі, а також можливості її тривалого зберігання.
- До приправа відносяться прянощі, сіль, цукор, деякі ароматизатори, а також соуси, готові до вживання продукти (кетчуп, гірчиця, хрін) і масляні суміші ( масло з гірчицею, зелене, анчоусное, раків і т. п.), а також хімічні речовини, наприклад глутамат натрію, розведення водою оцтової есенція, лимонна кислота.

Смакові добавки можуть бути натуральними продуктами та синтетичними веществмі . Натуральні продукти використовують як у свіжому (плоди, насіння, стебла, кореневища), так і засушених, розтерта в порошок вигляді; використовують і масляні суміші, які не тільки покращують смак страви, але й підвищують його калорійність.

Деякі смакові добавки стандартизована, у цьому випадку вони можуть бути включені в спеціальну категорію - харчові добавки.

Одними їх самих популярних харчових добавок є прянощі (спеції) - свіжі або висушені частини пряно-ароматичних рослин , що містять пекучі (пряні) і різні летучие ароматні речовини, переважно тропічного походження. У більшості своїй ці продукти не мають харчової цінності, але при додаванні в їжу невеликої кількості надають готувати страви своєрідний смак і аромат. В якості спецій вживаються різні частини рослин, наприклад: плоди (перець горошком), квіткові бруньки (гвоздика), листя (лавровий лист), коріння (петрушка), кореневища (імбир), цибулини (цибуля, часник) та інші.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АГРОСОЮЗ, ПП

Україна, Київська область
Київ, Васильківська вул. , 45, корпус 4

Пакет Стандарт

АЛГА-СІВІД, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Васильківська вул. , 45

Пакет Стандарт

АЛМА-ВЕКО FOOD, МПП

Україна, Київська область
Київ, Молодогвардійська вул. 32

Пакет Стандарт

АТОЛЛ ВКФ, ТОВ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Краснозаводська вул. , 3а

Пакет Стандарт

БІОФАРМ

Україна, Київська область
Київ, Саксаганського вул. , 89б

Пакет Стандарт

БЕАРС, ДП

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Правди просп., 40а, офіс 2

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Смакові добавки" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Віскі

Віскі

Оцет

Оцет

Сир

Сир

Мак (харчовий)

Мак (харчовий)

Вершкове масло

Вершкове масло

Мінеральна вода

Мінеральна вода

Пиво

Пиво

Дитяче харчування

Дитяче харчування

Арахіс

Арахіс


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"