СЛАНЦЕВАЯ КРОВЛЯ - ЕЛІТНИЙ КРОВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ, СОЗДАННИЙ ПРІРОДОЙ

Покрівля з натурального сланцю - це елітний покрівельний матеріал був створений природою приблизно 400 млн. років тому. Саме сланцем з 15-го століття покривали даху європейських замків. Сланець має найважливішою перевагою: сланцевими чешуйкамі можна закрити весь покрівельний килим за будь-якої геометрії покрівлі. Крім того, це самий долговечний покрівельний матеріал. Благородний темно-сірий, майже чорний колір (найбільш поширений колір сланцевих породи), брутальна, шаруватих структурах, характерний "масляний " блиск, все це створює неповторний стиль "під старовину ", що призвело до цього буму сланцю в Західній Європі . Для орнаментів використовується сланець бордового і зеленого кольорів.
ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ПОКРІВЛІ ІЗ НАТУРАЛЬНОГО СЛАНЦА

- Термін служби покрівлі з натурального сланцю> 200 років
- вага 1м2 = 45-50 кг
- будь-яка геометрія покрівлі з натурального сланцю
- міцність на вигин 61МПа
- товщина плитки 5-7 мм
- гарне звукопоглощеніе

Оскільки можна застосовувати сланцевие плитки порівняно малих розмірів без порушення щільності самої покрівлі, сланцевая кровля бути застосована і при складному очертаніі даху (наприклад, при кріволінейном очертаніі або зі складним перетином скатів).

Обрешетка під сланцевую покрівлю влаштовується з рейок перетином 40 х 60 мм, прибивати до стропілам цвяхами довжиною 90 - 100 мм. Відстань між суміжними рейками призначається, в залежності від довжини застосовуваних плиток, з таким розрахунком, щоб воно було трохи менше половини довжини плитки.

У місцевостях з сильними вітрами, а також при утепленном покритті гратка виконується у вигляді суцільний опалубки з дощок товщиною до 25 мм.

У цьому випадку опалубку доцільно покривати укладеної насухо влагозащітной паропроніцаемой мембраною.

Сланцевая кровля може влаштовуватися трьома способами: англійською, французькою або німецькою, в Залежно від форми, прідаваемой пліткам.

З огляду на усушки дошок, що несе розтріскування сланцю, необхідно, щоб усі цвяхи, вбивали в сланцевую плитку, припадали на одну дошку опалубки. Характерною ознакою німецького способу є укладання плиток під кутом до карнизу.

Укладання плиток під кутом до карнизу здійснюється з тією метою, щоб вода стікає по похилій кромці плитки та через нижній кут крапала на нижню плитку. Чим більш полога кровля, тим більше приймається кут нахилу рядів плиток до карнизу. Природно, що при такій укладанні прискорюється сток води з покрівель, так як вона не затримується на ушіренной частини плиток.

Для отримання цілком водонепроникної покрівлі при виборі напрямку укладання плиток (вправо або вліво) слід враховувати напрямок вітрів. Вкладання сланцевих плиток починають від водосточного жолоби, де укладаються найбільш великі плитки; до коньку покрівлі ширина плиток поступово зменшується. Плитки укладаються з накроем в 60 - 90 мм; накрой влаштовується тим більше, чим менше ухил схилу покрівлі. По мірі наближення до свесу покрівлі накрой збільшується.

Сланцевие покрівлі, влаштовувані з англійської способу, покриваються плитками, що мають форму прямокутника. В залежності від ухилу укладають різну кількість шарів сланцевой плитки. Плитки прикріплюються до решетування цвяхами або спеціальними гаками.

В сланцевой даху з французької способу застосовується квадратна плитка зі скошеннимі боковими кутами. Ущільнення стику плиток на гребені даху можна здійснити пропуском двох рядів шіферних плиток з боку вітру на 40 - 60 мм вище плиток іншого схилу. Утворений кут під пропуском подмазивают змішаним розчином.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Миколаївська область
Миколаїв, вул. Декабристів, 9, офіс 5

Пакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Хмельницька область
Хмельницький, вул. Тернопільська, 9

Пакет Стандарт

БУДПОЛІМЕР, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. Сіверська, 1

Пакет Стандарт

БУДПОРТАЛ

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. Гаражна, 4

Пакет Стандарт

ЛАФАРЖ ПОКРІВЕЛЬНІ СИСТЕМИ., ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Васильківська вул. , 14, оф. 501

Пакет Стандарт

ПРОМСТАН, ЗАВОД, ТОВ

Україна, Миколаївська область
Миколаїв, вул. Новозаводськая, 13

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Сланцевая кровля" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Освітлювальні прилади

Освітлювальні прилади

Гідроком

Гідроком

Шпалери

Шпалери

Гідроізоляція

Гідроізоляція

Модульні будиночки

Модульні будиночки

Ровнітель статі

Ровнітель статі

UZIN MK-80

UZIN MK-80

Балки подкранового шляху

Балки подкранового шляху

Труби ПВХ

Труби ПВХ


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"