Системи відеоспостереження служать для візуального спостереження за події, що відбуваються на об'єкті. Синонімом відеоспостереження є - CCTV, що означає Closed Circuit Television - Система замкнутого Телевидения. Основною функцією CCTV - це забезпечення безпеки об'єкта методом спостереження без передачі інформації в зовнішні загальнодоступні мережі, тому й замкнута.

Технічні засоби
Відеокамери

На даний момент найбільшу застосування в CCTV отримали відеокамери на основі CCD матриць. Основні виробники матриць Sony, Panasonic, Samsung, LG, Hynix. Їх використання дозволило створити доступні за ціною і досить високоякісні вироби широкого застосування. Звичайно різниця між камерами, заснованими на матрицях різних виробників виявляється в складних умовах освітлення. У лінійці кожного виробника присутні як дешеві та стандартні за параметрами матриці, так і матриці підвищеного дозволу та / або підвищеної чутливості.

По виконанню камери можна розділити на наступні типи:

Модульні камери - бескорпусные пристрою, як правило призначені для установки в різні корпусу (кожухи, півсфери і т. п.)

Мінівідеокамери - відеокамери в квадратних або циліндричних корпусах, зазвичай застосовуються як готовий виріб для установки всередині приміщень

Купольние відеокамери - зазвичай представляють із себе півсфери, що встановлюються на стелю в приміщенні

Корпусні камери - окремий пристрій, що може бути використане в різних умовах, як всередині, так і при використанні гермокожухов з підігрівом поза приміщення. Для функціонування даної камери потрібно об'єктив.

Вуличні відеокамери - будь-яка відеокамера, встановлена у відповідний гермокожух з обігрівом, або спеціальна видеокамера придатна до експлуатації поза приміщень.

Керовані (поворотні відеокамери ) - комбінований пристрій складається з камери, трансфокатора та поворотного пристрою. Найбільше поширення отримали, так звані, інтегровані камери виконані у вигляді купола.

За типом вихідного сигналу відеокамери підрозділяють на аналогові та цифрові (IP камери).

По способу передачі даних відеокамери поділяються на дротові і бездротові. Останні мають у своєму складі передає пристрій і антену. Передача сигналу здійснюється на частотах від 2-2,5 ГГц. До безпровідним так само відносяться Wi-Fi-відеокамери.

Об'єктиви

Об'єктив - пристрій, призначений для фокусування світлового потоку на матриці відеокамери.

об'єктиви діляться на монофокальние (об'єктив з постійною фокусною відстанню), варіофокальние (об'єктив з змінним фокусною відстанню вручну) і трансфокатори (об'єктив з змінним фокусною відстань дистанційно).

По способу управління діафрагмою об'єктиви діляться на об'єктиви з фіксованою діафрагмою, з керуванням діафрагмою Direct Drive і з керуванням діафрагмою Video Drive.

Засоби обробки зображення

Послідовний відеокоммутатор (Switcher) - пристрій для послідовного виведення зображення від камер на 1 монітор

Квадратор - пристрій для одночасного виведення зображення від камер (зазвичай 4 або 8) на 1 монітор

мультиплексор - пристрій для одночасного виведення зображення від камер (зазвичай 4 / 8 або 16) на 1 монітор і формування послідовності зображення від всіх камер для запису на аналоговий магнітофон.

Матричний відеокоммутатор (Matrix switcher) - пристрій для одночасного виведення зображення від будь-якої з камер в системі на будь-який монітор в системі. Набагато більш складна і ефективне пристрій, ніж звичайний відеокоммутатор.

Пристрої запису відео

Відеомагнітофони - пристрою запису на магнітну стрічку. Стандартно на касету E-180 можна записати до 24 годин відео, при поніженнних вимоги до швидкості запису до 960 годин. Практично вийшли із вжитку.

Цифрові реєстратори (DVR) - сучасні пристрої запису на жорсткий диск (HDD). Поділяються на комп'ютерні (засновані на звичайному ПК під керуванням Windows або Linux зі спеціалізованою платою відеозахвата і програмним забезпеченням запису і обробки відео) і некомпьютерние (Non-PC або Stand-Alone).

Інші спеціалізовані реєстратори - різні типи пристроїв застосовуються для вирішення окремих завдань відеоспостереження. Наприклад, для запису та зберігання інформації від камер системи відеоспостереження, встановлених у вагонах Московського метрополітену, крім інших пристроїв застосовується взривозащіщенная пам'ять типу Флеш

Відео / Аудіо домофони

Пристрої для організації контролю доступу в приміщення з функцією відео та / або аудіо.

Додаткове обладнання

Для організації відеоспостереження використовується широкий спектр додаткового устаткування: ІК-прожектора, модулятори, підсилювачі і т. п.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ALL-RAD, ПП

Україна, Київська область
Київ, вул. Електріків, 23

Пакет Стандарт

ASB GROUP, ПП

Україна, Київська область
Київ, Мельникова

Пакет Стандарт

INKOTERRA SYSTEMS

Україна, Київська область
Київ, вул. Волинська, 60

Пакет Стандарт

IНКОМ-ДОНЕЦЬК

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. Університетська, 7

Пакет Стандарт

PRONET, РІВНЕНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Україна, Рівненська область
Рівно, вул. Черновола, 13, офіс 414

Пакет Стандарт

PRONET, ОДЕСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Україна, Одеська область
Одеса, вул. Велика Арнаутська, 72/74, офіс 77

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Системи відеоспостереження" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Холодильне обладнання

Холодильне обладнання

Сантехніка

Сантехніка

Трубопровідна арматура

Трубопровідна арматура

Човнової мотор

Човнової мотор

Механізми для переміщення вантажів

Механізми для переміщення вантажів

Зварювальне обладнання

Зварювальне обладнання

Протипожежне обладнання

Протипожежне обладнання

Обладнання для виробництва профільної-погонажних виробів

Обладнання для виробництва профільної-погонажних виробів

Верстати для полірування плитки та слябів

Верстати для полірування плитки та слябів


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"