Як вибрати шестеренчаста рейка стеля

Реечние підвісні стелі - це сукупність металевих панелей і підвісний системи, що кріпляться до перекриття за допомогою спеціальних шпиць. В результаті між поверхнею оригінального стелі і реечной конструкції утворюється запотолочное простір, де можуть проходити різноманітні комунікації: електропроводка, короби кліматичних систем і т.п. На стиках стелі зі стінами використовуються прістенние куточки V-подібного або W-подібного типу. Вони не тільки відіграють конструктивну роль, але й служать декоративним оформленням всієї стельової системи.

Типи реечних підвісних стель

Реечние підвісні стелі випускаються двох типів: відкритого та закритого. У першому випадку між панелями залишаються поздовжні проміжки, в подальшому заполняемие спеціальними межреечнимі вставками. Таке рішення дозволяє отримати оригінальне рішення з поєднанням двох або більше кольорів: панелі можуть бути одного кольору, межреечние вставки - іншого. Вони підкреслюють основні лінії і служать прекрасним прикрасою інтер'єру приміщення.

Рейкі

Панелі, що називаються рейками, виготовляються з алюмінію або сталі і мають захисно-декоративне покриття порошковою фарбою, анодованого алюмінію або ламінатним шаром. Таким чином досягається різноманітна колірна гамма-і текстура поверхонь. Рейки можуть бути матові, глянцевими, зеркальнимі або імітувати натуральну деревину.

Розміри панелей

Стельові панелі випускаються в різних розмірах. Їх стандартна довжина від 2 до 4 метрів, але деякі виробники пропонують рейки до 6 метрів. Однак при оформленні великих залів і цієї довжини може бути недостатньо. Серйозні виробники реечних стель вирішують подібну проблему випуском спеціальних з'єднувачів, які дозволяють не тільки состиковать елементи площині, але й зробити їх монолітним. При використанні якісних панелей з ідеальною геометрією розглянути стики практично неможливо. А звідси перше правило вибору реечних стель: купуйте продукцію тільки надійних виробників, підтверджену сертифікатами якості, причому, краще, якщо вони будуть міжнародними.

По ширині панелі можуть бути ще більш різноманітними: від 30 до 400 мм. Такий широкий діапазон дозволить не лише реалізувати ваші дизайнерські задумки, але й виконати стеля без застосування у стіни доборних рейок або без розрізання цілих вздовж. Достатньо лише виміряти параметри приміщення і порахувати кілька варіантів з застосуванням панелей різної ширини. Втім, сама ідея оригінального оформлення може припускати наявність в одній стельової системі рейок декількох типорозмірів.

Підвісні системи

Підвісні системи складаються з універсальних шин, з'єднуються один з одним елементами для їх зрощення , І сталевих шпиць, що кріпляться до перекриття. Іноді між ними встановлюються подвеси-грифи - вони використовуються при необхідності вирівнювання основного стелі та регулювання межпотолочного простору.

Шини мають спеціальні отвори для з'єднання зі спицями і пази, в яких фіксується стельові панелі. Така конструкція дозволяє легко монтувати шестеренчаста рейка стеля, а також замінювати його окремі елементи без порушення цілісності всієї стельової системи.

Несучі шини виготовляють із сталі або алюмінію, причому, обидва варіанти мають захисне покриття чорним лаком. Однак при виборі матеріалу виробів слід враховувати важливу особливість: алюмінієві шини можуть бути використані в будь-яких приміщеннях, в тому числі і відкритого типу - веранди, альтанки, басейни. Сталеві шини підходять тільки для сухих приміщень - коридорів, залів, передпокоїв. З цього випливає друге правило вибору реечних стель: при купівлі підвісних систем ви повинні чітко знати, в яких саме умовах вони будуть експлуатуватися. Якщо ж ви вирішили закупити шини відразу для декількох приміщень різного призначення, беріть алюмінієві моделі - не ошібетесь.

Переваги:

Реечние підвісні стелі мають цілий ряд переваг.

* Універсальність

Реечние підвісні стелі можуть застосовуватися в самих різних приміщеннях. Вони незамінні в кухнях, ванних кімнатах, передпокоїв, а також кабінетах та кімнатах, інтер'єр яких передбачає використання стилю хай-тек. Наявність складових кольору «металік» надає їм оригінальний вигляд, який відмінно поєднується з хромірованнимі або позолоченими елементами оформлення цих приміщень.

* Влаго-та водостійкість

Стійке покриття реечних панелей дозволяє використовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю - ванних, кухнях, басейнах, лабораторіях: якісний стеля не змінить свого зовнішнього вигляду навіть з плином часу. Рейкові стелі можна мити, в тому числі з дезінфіцірующімі складами, що особливо важливо при підвищених вимогах до гігієни - в лікарнях, дитячих установах і т.п.

* Можливість підведення комунікацій

Реечние підвісні стелі - відмінний варіант в приміщеннях, де необхідно встановити різні кліматичні системи, створити нестандартне освітлення або встановити додаткове обладнання. Все це може розташовуватися в межпотолочном просторі, при цьому не доведеться думати, як приховати непріглядние дроти і повітряні короба.

* Довговічність

Сталь або алюміній, з яких виконуються основні елементи реечних стель - міцні довговічні матеріали. Вони відмінно витримують механічні навантаження, не коробятся з часом, а якісне декоративне покриття зберігає свій колір і структуру тривалий час і не вимагає періодичної забарвлення.

* Можливість «чистої» установки

Реечние підвісні стелі не вимагають додаткової підготовки оригінальних перекриттів, тому можуть бути встановлені практично на будь-якому етапі ремонту. Після завершення монтажу господарям не доведеться вивозити купи сміття, оттірать стіни та підлога, відмивати вікна. Однак меблі з приміщення краще винести: так вона не буде заважати встановленню, і процес займе набагато менше часу.

Вибір виробника.

У магазинах оздоблювальних матеріалів представлені рейкові стелі самих різних моделей , І ціни на них іноді відрізняються один від одного в кілька разів. Тут і криється самий підступний спокуса: навіщо платити більше, якщо можна купити те ж саме набагато дешевше? Багато хто продавці пояснюють різницю цін тим, що одні вироби імпортні, інші виготовлені російськими виробниками.

Певна правда в цьому є. Але і вітчизняним виробникам для виробництва якісної продукції необхідні хороші матеріали, точне обладнання, талановиті дизайнери. В іншому випадку вийде дешева і нефункціональная імітація, яка невідомо як поведе себе в перші ж дні після установки. Російських виробників теж треба знати «в обличчя». З добре зарекомендували себе компаній в першу чергу слід назвати «Албес», «Бард» і «Люмсвет». Їхня продукція вже випробувана споживачами, і їй була дана найвища оцінка. З імпортних найбільш популярні рейкові стелі німецької фірми Geipel, голландської Luxalon та американської Ceiling Group USA Corporation. Уж их-то вироби ви можете купувати сміливо!

Знайти "Рейкові підвісні стелі" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Межрамние жалюзі

Межрамние жалюзі

Сантехніка

Сантехніка

Полімін П-22

Полімін П-22

Wood Protector Імпрегнат для садової та будівельної деревини

Wood Protector Імпрегнат для садової та будівельної деревини

Гідроізоляція

Гідроізоляція

Дрібнозернистий високоміцний бетон

Дрібнозернистий високоміцний бетон

Перемички

Перемички

UZIN PE-260

UZIN PE-260

Фальцевая мідна кровля

Фальцевая мідна кровля


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"