Пориста плитка, що отримується однократним випалюванням

Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Це найменування посилається на технологію виробництва, яка передбачає одночасний випалювання утеля і глазурі. За цією технологією виробляється широкий асортимент глазурованной продукції, що має самі різні фізичні властивості. Водопоглинання коливається від майже нульового до 15%-го. Загальними для всіх цих матеріалів є застосування для утеля глин, що містять окису заліза. Для отримання спеченних матеріалів використовуються виключно флюси на основі польовий шпат, в той час як для виробництва пористої плитки використовуються глини з вмістом карбонатів (аналогічні глина, що застосовуються для виробництва майолікі, або метлахской плитки).

При правильному зміну дозування складових компонентів можна переходити від спеченних видів плитки, які відрізняються низьким водопоглинанням і, отже, призначеним для покриття підлоги, в тому числі і при зовнішніх роботах, до все більш пористим матеріалами, що застосовуються для покриття підлог всередині приміщень (замість керамічної плитки коттофорте) або для облицювання стін, знову ж таки всередині приміщень. У цієї плитки немає особливого назви. Її так і називають: пориста плитка, що отримується однократним випалюванням. Може змінюватися формат: 10х20 см, 20х20 см і до 40х40 см.

Знайти "Пориста плитка, що отримується однократним випалюванням" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Горизонтальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Комбинированные заборы

Комбинированные заборы

DEKOLIT E SUPER КОНЦЕНТРАТ

DEKOLIT E SUPER КОНЦЕНТРАТ

Ксайпекс модифайт

Ксайпекс модифайт

Ячеистые подвесные потолки

Ячеистые подвесные потолки

Сэндвич-панель

Сэндвич-панель

Лахта водяная пробка

Лахта водяная пробка

Заборы из профнастила

Заборы из профнастила

Колодцы канализационные и колодцы связи

Колодцы канализационные и колодцы связи


© 2006-2020 ЧП "Современные Технологические Системы"