Полімерпесчаная черепиця

Полімерпесчаную черепицю виготовляють з складного композитного матеріалу методом пресування з попередніми розігрівом компонентів. Полімерпесчаная черепиця складається на 70% складається з піску, на 29% з полімеру і на 1% з барвника. За рахунок великого вмісту піску і спеціальних барвників полімерпесчаная черепиця практично не піддається ультрафіолетового старінню (тобто вона не вигорает, і через роки покрівля буде виглядати нарядно, добротної і радувати око), їй не страшні перепади температур і сильні морози.

Крім того, полімерпесчаная черепиця має настільки малий коефіцієнт водопоглинення, що не підвладна згубно впливу цвілевих грибків, кислотних дощів і моху. Завдяки своїй низькій теплопровідності полімерпесчаная черепиця сприяє підтримці температурного режиму в підпокрівельного простору, що робить її придатною для покриття мансардних і горищних приміщень. Влітку під такою покрівлею прохолодно, а взимку тепло.

Низька теплопровідність і водонепроникність обумовлює відсутність конденсату на внутрішній поверхні черепична покриття, що значно продовжує термін служби дерев'яних і мансардних конструкцій покрівлі.

Подібно до керамічної, полімерпесчаная черепиця має дивно гарний вигляд і проста в монтажі. На відміну від традиційної черепиці вона значно легше - не більше 22 кг / кв. м. А зменшення ваги черепиці дозволяє знизити витрату пиломатеріалів на кроквяних конструкцію. Також полімерпесчаная черепиця володіє високими звукоізоляційними якостями, тому не вимагає створення спеціальних глушащіх прошарків. До всього сказаного слід додати, що полімерпесчаная черепиця надзвичайно добре глушить звук, роблячи покрівлю безшумною навіть в проливний дощ і сильний град. Однак при безпосередньому використанні мансардних або горищних приміщень, все ж варто приділити належну увагу облаштуванню даху.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

БІСТОТ, ПП

Україна, Київська область
Київ, Московський пр-т. 21, 6-й поверх

Пакет Стандарт

БУДПРОМ-ТЕХНОЛОГІЯ, ПП

Україна, Житомирська область
Житомир, 1-й, Кривий Брід пров. 2

Пакет Стандарт

ЕКОТАЙЛ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Драгомирова вул. 2, оф. 2

Пакет Стандарт

ПОЛІМЕР-ТЕХНОЛОГІЯ, ПТК, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Оборонна вул. 34, офіс 407

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Полімерпесчаная черепиця" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Прогони

Прогони

Верстати для розпили кам'яних блоків і слябів

Верстати для розпили кам'яних блоків і слябів

Напільний кафель

Напільний кафель

Касетні підвісні стелі

Касетні підвісні стелі

Фасадна плитка

Фасадна плитка

Щебінь

Щебінь

Ceresit CT 17

Ceresit CT 17

Крокви

Крокви

Плитка, що отримується однократним випалюванням і пориста плитка на білій масі

Плитка, що отримується однократним випалюванням і пориста плитка на білій масі


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"