Полікарбонат
мітки

хімія

Полікарбонат - група термопластів, складні поліефіри вугільної кислоти та двухатомних спиртів загальної формули (-ORO-CO-) n. Найбільше промислове значення мають ароматичні полікарбонату, в першу чергу, полікарбонат на основі Бісфенола А, завдяки доступності бісфенола А, синтезованих конденсація фенолу і ацетону.

Полікарбонат (ПК, PC) володіє комплексом цінних властивостей: прозорістю, високою механічною міцністю, підвищеною стійкістю до ударних навантажень, незначним водопоглинання, високим електричним опором та електричної міцністю, незначними діелектричних втрат в широкому діапазоні частот, високою теплостійкість, вироби з нього зберігають стабільність властивостей і розмірів у широкому інтервалі температур (від -100 до +135 ° С).

переробляють поликарбонат всіма методами, відомими для термопластів. Якість виробів з нього залежить від наявності вологи в переробляємо матеріалі, умов переробки і конструкції виробу.

Перераховані вище властивості полікарбонату зумовили його широке застосування у багатьох галузях промисловості замість кольорових металів, сплавів і силікатного скла. Завдяки високій механічної міцності, поєднаних з малим водопоглинання, а також здатності виробів з нього зберігати стабільні розміри в широкому інтервалі робочих температур, полікарбонат успішно використовується для виготовлення прецизійних деталей, інструментів, електроізоляційних та конструкційних елементів приладів, корпусів електронної та побутової техніки і т.д .

Висока ударна в'язкість в поєднанні з теплостійкість дозволяє використовувати полікарбонат для виготовлення електроустановочні і конструкційних елементів автомобілів, що працюють в жорстких умовах динамічних, механічних і теплових навантажень.

Гарні оптичні властивості ( светопроніцаемость до 89%) зумовили застосування полікарбонату для виготовлення світлотехнічних деталей светофильтров, а висока хімічна стійкість і стійкість до атмосферних явищ - для светорассеівателей ламп різного призначення, в т.ч. експлуатуються на вулиці, і автомобільних фар. Також, полікарбонат широко застосовується в будівництві у вигляді стільникових і монолітних панелей (стільниковий полікарбонат та монолітний полікарбонат).

Біологічна інертність полікарбонату і можливість піддавати вироби з нього стерилізації зробили цей матеріал незамінним для харчової промисловості. З нього виготовляють посуд для продуктів харчування, пляшки різного призначення, деталі машин, переробні харчові продукти (наприклад, шоколадні форми) і т.д.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

МІГ-ПРЕСС, ПП

Україна, Київська область
Київ, Лумумби Патріса вул. , 10, корпус 1

Пакет Стандарт

СЕРЖ ФІРМА, ПП

Україна, Київська область
Київ, Гагаріна Юрія пр-т, 27

Пакет Стандарт

СМТ-УКРАЇНА, КОМПАНІЯ

Казахстан,
Астана, вул. Бейбітшилік, 47/1

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Полікарбонат" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Нітрокрасітелі

Нітрокрасітелі

Миючі засоби для автомобіля

Миючі засоби для автомобіля

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива

Барвники

Барвники

Гума

Гума

Автомобільні масла

Автомобільні масла

Охолоджуюча рідина

Охолоджуюча рідина

Пральний порошок

Пральний порошок

Нафтопродукти

Нафтопродукти


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"