Пласкі покрівлі (покрівлі з малими ухилами) - одна з різновидів архітектурного та технічного рішення покрівель. Плоска покрівля є дешевої при влаштуванні та експлуатації, має легкий вага і дозволяє одержати додатковий простір вище будівлі. Застосовується в основному в промисловому, офісному та житловому будівництві.

Пласкі покрівлі підрозділяється на експлуатовані і неексплуатіруемие, традиційні та інверсіонние. За складом гідроізоляційних покриттів бітумно-полімерні і мембранні.
Експлуатіруемие і неексплуатіруемие плоскі покрівлі

Експлуатіруемие плоскіеіе покрівлі застосовуються на будинках, де існує необхідність регулярного виходу на дах людей, або передбачається розміщення на ній будь-яких важких предметів. Особливість експлуатуються плоских покрівель полягає в тому, що передбачається укладання жорсткого заснування під гідроізоляцію або у вигляді жорсткого підстави, або у вигляді спеціальної стяжки. Це здійснюється для того, щоб конструкція покрівлі могла витримувати значні навантаження, як правило, нерівномірно розподілені по поверхні, під дією яких гідроізоляційний килим зберігав би свою цілісність і не продавлівался.

Неексплуатіруемие плоскі покрівлі відрізняються від експлуатуються тим, що не передбачають укладання жорсткого заснування під гідроізоляцію, при цьому використовується м'який утеплювач. Такі покрівлі застосовують, як правило, на будинках, де не потрібно обслуговування покрівлі в період її експлуатації, тобто виключається будь-який тиск на поверхню. Однак у випадках необхідності обслуговування такої покрівлі можуть бути передбачені перехідні містки або спеціальні трапи, мета яких рівномірно розподіляти який чиниться на поверхню покрівлі тиск.

Безумовно, на відміну від експлуатуються покрівель пристрій неексплуатіруемой обходиться дешевше, але при цьому різко скорочується термін її служби.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Волинська область
Луцьк, вул. Дубнівськая, 60

Пакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Миколаївська область
Миколаїв, вул. Декабристів, 9, офіс 5

Пакет Стандарт

АВІСТА

Україна, АР Крим
Феодосія, вул. Федько, 131

Пакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Ромена-роллана, 12, офіс 7

Пакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Хмельницька область
Хмельницький, вул. Тернопільська, 9

Пакет Стандарт

АВІСТА

Україна, Черкаська область
Черкаси, вул. Ільіна, 248-а, офис413

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Плоска покрівля" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Плитка тротуарна з пісчковика

Плитка тротуарна з пісчковика

Парапетние плити

Парапетние плити

Опори для скамеек

Опори для скамеек

KD-System

KD-System

Галька біла

Галька біла

Скломагнезитовий лист

Скломагнезитовий лист

Галька Оник

Галька Оник

Forbo 050

Forbo 050

Пенетрон

Пенетрон


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"