Плитка коттофорте

Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Це типово італійський продукт (спочатку він виготовлявся майже виключно на заводах, розташованих на території області Емілья -Романья). Ця плитка в обов'язковому порядку покривається непрозорої глазур'ю і застосовується в основному для покриття підлог всередині будівель, хоча іноді і використовується в якості облицювального матеріалу.

Дуже широке розповсюдження цей матеріал отримав в 60-70-ті роки завдяки величезному різноманітності, а також і вдосконалення малюнків та технології виробництва плитки. Основними форматами є розміри 15х25 см, 20х20 см і 20х30 см.

Головними характеристиками є хороша чи цілком достатня механічна міцність і просте нанесення малюнків та глазурі. Цей тип плитки є перехідним між майолікой (метлахской плиткою) і плиткою на спеченном утеле, як за властивостями сировини, так і по фізичним властивостям утеля. Плитка коттофорте піддається подвійному випалювання. З цієї причини (і з-за високих витрат на енергію, пов'язаних із цією технологією) у більшій частині плитка була витіснені плиткою, що одержується однократним випалюванням на червоній масі.

В результаті вдосконалення техніки підбору мас і досягнень у технології шелкографіческого нанесення узорів стало можливим при одноразовому випаленні отримувати продукцію, що володіють тими ж технічними характеристиками і тими ж естетичними перевагами, що і керамічна плитка коттофорте. У той же час ця технологія приводила до зниження витрат виробництва.

Знайти "Плитка коттофорте" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Вібростанок для проіводства будівельних блоків, шлакоблоків

Вібростанок для проіводства будівельних блоків, шлакоблоків

Лахті водяна пробка

Лахті водяна пробка

Цокольна плитка

Гравій

Гравій

Свая забівная

Свая забівная

UZIN РЕ-317

UZIN РЕ-317

Сходи залізобетонні для монтажу всередині та зовні будівель

Сходи залізобетонні для монтажу всередині та зовні будівель

Залізобетонна крепь (елементи шахтної кріплення)

Залізобетонна крепь (елементи шахтної кріплення)

Пенекріт

Пенекріт


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"