Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Це типово італійський продукт (спочатку він виготовлявся майже виключно на заводах, розташованих на території області Емілья -Романья). Ця плитка в обов'язковому порядку покривається непрозорої глазур'ю і застосовується в основному для покриття підлог всередині будівель, хоча іноді і використовується в якості облицювального матеріалу.

Дуже широке розповсюдження цей матеріал отримав в 60-70-ті роки завдяки величезному різноманітності, а також і вдосконалення малюнків та технології виробництва плитки. Основними форматами є розміри 15х25 см, 20х20 см і 20х30 см.

Головними характеристиками є хороша чи цілком достатня механічна міцність і просте нанесення малюнків та глазурі. Цей тип плитки є перехідним між майолікой (метлахской плиткою) і плиткою на спеченном утеле, як за властивостями сировини, так і по фізичним властивостям утеля. Плитка коттофорте піддається подвійному випалювання. З цієї причини (і з-за високих витрат на енергію, пов'язаних із цією технологією) у більшій частині плитка була витіснені плиткою, що одержується однократним випалюванням на червоній масі.

В результаті вдосконалення техніки підбору мас і досягнень у технології шелкографіческого нанесення узорів стало можливим при одноразовому випаленні отримувати продукцію, що володіють тими ж технічними характеристиками і тими ж естетичними перевагами, що і керамічна плитка коттофорте. У той же час ця технологія приводила до зниження витрат виробництва.

Знайти "Плитка коттофорте" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Фасадна плитка

Фасадна плитка

Електромагнітні замки

Електромагнітні замки

Сантехніка

Сантехніка

Плити дорожні з нішею для люка

Плити дорожні з нішею для люка

Опори освітлення

Опори освітлення

Галька морська

Галька морська

Герметик

Герметик

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

MONOKRON

MONOKRON


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"