Плитка Клінкер

Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Цьому виду продукції важко підібрати чітке визначення з-за різноманітності існуючих типів. Однак, в загальному, і цілому вона характеризується відносно щільним утелем і, отже, відрізняється гарною механічною міцністю і стійкістю до впливу атмосферних явищ.

Ця плитка виробляється з сировини з добавками у вигляді красящіх оксидів, флюсів та шамота (обпалена глина), в тому числі і крупнозерністимі. Формування клінкерного плитки здійснюється в основному шляхом екструзії, але в торговельній термінології це найменування може включати в себе плитку та плити, формування яких здійснюється способом пресування. Плитка цього типу може бути неглазурованной, глазуровані або остеклованной (т. е. покритої тонким шаром прозорої стекловідной маси).

Область застосування цієї плитки досить широка: покриття підлог і доріжок при внутрішніх і зовнішніх робіт, облицювальні роботи поза приміщень і т. д. Клінкерная плитка випускається в різних форматах. Серед найбільш поширених форматів слід вказати 12х24 см, 20х20 см і 30х30 см. Екструзіонная формування дозволяє легко і просто отримувати навіть плитку складної форми, наприклад, плитку для облицювання бортів басейнів.

Знайти "Плитка Клінкер" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Гравій

Гравій

Фундаменти стрічкові

Фундаменти стрічкові

Пенеплаг

Пенеплаг

Сувальдние замки

Сувальдние замки

Мінеральні стелі

Мінеральні стелі

Бордюри

Бордюри

Дзеркальні Підвісна стеля

Дзеркальні Підвісна стеля

Гідроком 1. 1 Мокрий камінь

Гідроком 1. 1 Мокрий камінь

Напольная плитка

Напольная плитка


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"