Пельмені

Пельмені - Евразийское блюдо у вигляді відварним виробів з прісного тіста з начинкою з рубленого м'яса, а також картоплі, риби та багато чого іншого.

Найбільш важливою відмінністю пельменів від інших подібних видів кулінарних виробів є товщина тестяной оболонки, що неодмінно робиться настільки тонкою, наскільки це взагалі можливо, а кількість начинки у готовому продукті істотно перевищує кількість тесту.
Також, відмінною рисою пельменів є наявність несолодко начинки. Цим вони відрізняються від галушек, які взагалі не мають начинки, або від класичних вареників, які можуть мати солодку начинку. Ще однією характерною рисою є те, що начинка пельменів, перед їх приготуванням, неодмінно сира, не готова до вживання (м'ясо, риба, гриби, сирої картопля, итп).

З 1 листопада 2008 року вступив у дію новий український стандарт виробництва м'ясних напівфабрикатів в оболонці з тіста. У число таких продуктів входять вареники з м'ясом, чебуреки, манти, пельмені, равіолі та Хінкалі. Держстандарт вимагає, щоб вміст м'ясного фаршу в пельмені було не менше 50%. В іншому випадку цей продукт слід називати «равіолі».

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

МЯСЬКОВ'

Україна, АР Крим
Сімферополь, вул. Ген. Васильева. 32-а

Пакет Стандарт

ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ, АТ

Україна, Донецька область
Красноармейськ, вул. Аграрна, 3

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Пельмені" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Маргарин

Маргарин

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Вершкове масло

Вершкове масло

Паштет

Паштет

Какао порошок

Какао порошок

Шоколад

Шоколад

Консерви

Консерви

Сосиски

Сосиски

Бройлер

Бройлер


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"