Пельмені - Евразийское блюдо у вигляді відварним виробів з прісного тіста з начинкою з рубленого м'яса, а також картоплі, риби та багато чого іншого.

Найбільш важливою відмінністю пельменів від інших подібних видів кулінарних виробів є товщина тестяной оболонки, що неодмінно робиться настільки тонкою, наскільки це взагалі можливо, а кількість начинки у готовому продукті істотно перевищує кількість тесту.
Також, відмінною рисою пельменів є наявність несолодко начинки. Цим вони відрізняються від галушек, які взагалі не мають начинки, або від класичних вареників, які можуть мати солодку начинку. Ще однією характерною рисою є те, що начинка пельменів, перед їх приготуванням, неодмінно сира, не готова до вживання (м'ясо, риба, гриби, сирої картопля, итп).

З 1 листопада 2008 року вступив у дію новий український стандарт виробництва м'ясних напівфабрикатів в оболонці з тіста. У число таких продуктів входять вареники з м'ясом, чебуреки, манти, пельмені, равіолі та Хінкалі. Держстандарт вимагає, щоб вміст м'ясного фаршу в пельмені було не менше 50%. В іншому випадку цей продукт слід називати «равіолі».

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

МЯСЬКОВ'

Україна, АР Крим
Сімферополь, вул. Ген. Васильева. 32-а

Пакет Стандарт

ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ, АТ

Україна, Донецька область
Красноармейськ, вул. Аграрна, 3

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Пельмені" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Перепелине яйця

Перепелине яйця

Смакові добавки

Смакові добавки

Печиво

Печиво

Сосиски

Сосиски

Ізюм

Ізюм

Яйця курячі

Яйця курячі

Продукти харчування

Продукти харчування

Мартіні

Мартіні

Свинина

Свинина


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"