Морський транспорт - вид водного транспорту. На морському транспорту відноситься будь-яке судно, здатне пересуватися по водній поверхні (морів, океанів і прилеглих акваторій), а так само просто знаходиться на плаву і виконувати, при цьому, певні функції, пов'язані з перевезенням, перевалкою, зберіганням, обробкою різних вантажів; перевезенням і обслуговуванням пасажирів.

Морським транспортом перевозиться більша частина вантажів по всьому світу. Особливо стосується наливних вантажів, таких як сира нафта, нафтопродукти, зріджений газ та продукти хімічної промисловості наливом. Друге місце за обсягом перевезень морським транспортом, займають контейнера. Суду контейнеровози витіснили з ринку універсальні суду, тому що у стандартний 20-ти чи 40-ка фунтові контейнер може бути поміщений будь-який вантаж від голок до автомобілів. Притому час обробки таких судів снижено в десятки разів, завдяки уніфікації транспортної системи усього світу у відношенні контейнерних перевезень. Чималу роль грає механізація та інформаційне забезпечення транспортних процесів.

Також до спеціалізованим судам, які призначені для перевезення одного або декількох видів вантажу, можна віднести суду автомобилевоз, рефрижераторні суду, скотовози, Важковози, навалочні (балкери), ліхтеровози, буксірние і т.д.

В залежності від завдань і роду вантажу, судна володіють відповідними характеристиками, які відображають їх автономність, вантажопідйомність, методи навантаження-розвантаження, швидкісні дані; здатність протистояти погодних умов, обмеження по району плавання, здатність проходити панамським або Суецький каналами (Panamax і handymax), зберігати й атмосферні температурні режими вантажних трюмів;

- Лінійні судна-суду які курсують по певному маршруту між кількома портами за розкладом.
- Трамповие суду (Tramp-бродяга (англ.)) складають половину одиниць світового флоту, займаються вільної перевезенням випадкових, попутних вантажів. Тобто не прив'язані до певних географічних точках і не обтяжена довгостроковими контрактами на перевезення.
- Пасажирські суду та пороми займають окрему нішу в перевезеннях морським транспортом. Найчастіше є лінійними. До них пред'явлені дуже високі вимоги щодо конструкції та постачання з боку контролюючих органів.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

UNI-ORIENT SHIPPING AGENCY LT

Україна, Київська область
Київ,

Пакет Стандарт

ЄВРОМОСТ, ПП

Україна, АР Крим
Севастополь, 6- а Бастіонна вул. 97

Пакет Стандарт

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД

Україна, Одеська область
Ізмаїл, Артема бульвар 1

Пакет Стандарт

ІЛЛІЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД, ДП

Україна, Одеська область
Іллічівськ, ДПУСРЗ

Пакет Стандарт

АКВА-ТЕРРА, ТОВ

Україна, АР Крим
Керч, Кірова С. вул. 84

Пакет Стандарт

АЛГАР, ТОВ

Україна, Миколаївська область
Миколаїв, Космонавтів вул. 60

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Морський транспорт" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Тойота

Тойота

Суднобудування

Суднобудування

Станція технічного обслуговування (СТО)

Станція технічного обслуговування (СТО)

Залізничний транспорт

Залізничний транспорт

Автобус

Автобус

Мототехніка

Мототехніка

Аеропорт

Аеропорт

Автовокзал

Автовокзал

Курси водіння

Курси водіння


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"