Морозиво

Морозиво - заморожений солодкий десертний продукт. Морозиво виготовляється звичайно з молока, вершків, масла, цукру з додаванням смакових і ароматичних речовин. Морозиво може бути також фруктовим (на основі соку і м'якоті фруктів та ягід), таке морозиво називається «Сорбет», або соєвим (на основі соєвого молока).

Існують різні види морозива, наприклад крем-брюле і пломбір. Ласощі, що представляє собою ледообразную масу, використовується більше для розваги, ніж для харчування.

Морозиво - висококалорійний продукт, деякі сорти морозива містять до 20% жирів і до 20% вуглеводів.

Морозиво ділиться на загартоване і м'яке, другий зазвичай продається на вагу, так як має коротким терміном зберігання. Існує безліч варіантів упаковки морозива - вафельні, паперові та пластикові стаканчики, ескімо (морозиво на паличці), вафельні ріжки, рулети, брикети, торти і т.п.

При продажу морозива в кафе, ресторанах і тощо, його часто прикрашають шматочками фруктів та ягід, шоколадом, вафлями, поливають сиропом, посипають шоколадній або горіховою крихтою. З морозива також виготовляють молочні коктейлі, додаючи до нього молоко і сироп, і взбівая получівшуюся суміш у міксері.

Морозиво часто продається на вулиці, при цьому вважається, що його можна тут же на вулиці і є, можливо навіть на ходу. Тим не менше, щоб не забруднити навколишніх та приміщення, небажано вживати морозиво в магазинах і в транспорті, про що часто попереджають забороняють таблички з перечеркнутим рожком морозива. Найлегше забруднити морозивом на паличці, покритим глазур'ю, так як шматки глазурі при поїданні отваліваются і можуть потрапити на одяг (або, що ще гірше, при нерівномірному поїданні, великий шматок морозива може отваліться від палички). При поїданні морозива на паличці краще всього не викидати упаковку, а використовувати її так, щоб тающее морозиво стікала в неї, а не на руки. Морозивом у ріжку або в стаканчику забруднити набагато важче (якщо ріжок або стаканчик якісний і не протікає).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

AMIR SRL

Молдова,
Кишинів, вул. Штефан чел Маре 4 оф. 405

Пакет Стандарт

АМАРКОРД-ОЛЕКСІЙ, УКРАЇНСЬКО-БЕЛЬГІЙСЬКЕ

Україна, Київська область
Київ, пр. 40-летия Жовтня 30

Пакет Стандарт

БРОДОВСЬКІЙ ЗАВОД СУХОГО ОБЕЗЖІРЕНОГО МОЛОКА

Україна, Львівська область
Броди, вул. Івана Богуна, 3

Пакет Стандарт

КОБРІНСЬКІЙ СИРОВАРНИЙ ДЛЯ ОЛІЙНИЦТВА ЗАВОД, ВАТ

Білорусь, Брестська область
Кобрін, вул. Радянська, 128

Пакет Стандарт

УКРАЇНСЬКЕ МОРОЗИВО АСОЦІАЦІЯ

Україна, Київська область
Київ, Празька вул. , 5, офіс 514

Пакет Стандарт

ХЛАДОКОМБІНАТ, 2

Україна, Київська область
Київ, пер. Червоноармійський, 3

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Морозиво" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Токайські віна

Токайські віна

Ізюм

Ізюм

Молочні продукти

Молочні продукти

Оцет

Оцет

Чай

Чай

Зерно

Зерно

Круасани

Круасани

Торт

Торт

Продукти харчування

Продукти харчування


© 2006-2020 ЧП "Современные Технологические Системы"