Мед

Мед бджолиний - продукт харчування, який представляє собою частково перевареної в зобі медоносних бджіл (Apis mellifera) нектар. Мед містить 13-20% води, 75-80% вуглеводів (глюкоза, фруктоза, сахароза), вітаміни В1, В2, В6, Е, К, С, провітамін А-каротин, фолієва кислота. Особливий смак і аромат меду, поряд з його корисністю, змушує багатьох людей віддавати перевагу саме мед всім іншим підсолоджувачів.

За походженням натуральний мед може бути квітковий і падевий.

Квітковий мед виробляється бджолами в процесі збирання та переробки нектару, що виділяється нектарнікамі рослин як Цвєткової, так і внецветковимі.

Падевий мед бджоли виробляють, збираючи падь і медвяную росу (солодкі виділення тлі) з листя або стебел рослин. Падевий мед менш цінний, до того ж він не годиться в якості зимового корму для бджіл.

Мед - цінний продукт харчування. По смакових і харчових якостях він відрізняється від інших солодких речовин, у тому числі і від звичайного цукру. У цукрі міститься складний, так званий тростинний (буряковий) цукор (сахароза). Цей цукор погано засвоюється організмом людини, тому в травному органах він спочатку перетворюється в удобоваримой, прості цукру - плодовий (фруктозу) і виноградний (глюкозу), які і всмоктуються стінками кишківника.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

КУМПОСТАЧ

Україна, Київська область
Київ, вул. Новоконстантіновськая, 22/15

Пакет Стандарт

МЕДОК, ФЛП

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Чичибабіна, 7а

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Мед" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Мак (харчовий)

Мак (харчовий)

Фрукти

Фрукти

Пломбір

Пломбір

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Рослинна олія

Рослинна олія

Крупа

Крупа

Шоколад

Шоколад

Печиво

Печиво

Чай

Чай


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"