Мартіні

Мартіні - який утворюється в Італії вермут, названий по імені вінокуренного заводу Martini & Rossi в Туріні, в основі якого брав участь Алессандро Мартіні. Завод Martini & Rossi також виробляє відомий напій Chinamartini.
Пляшка Martini Bianco

Проводиться мартіні декількох видів:
- Rosso (червоний) (з 1863 року) - самий перший вермут Martini, і єдиний до кінця 19 століття. Має солодкий і трохи гіркуватий смак і насичений аромат. Своїми якостями він зобов'язаний хорошому поєднанню вин і відібраних трав. Вживають з льодом, лимоном або соком. Традиційна карамель надає цьому вермуту темно-янтарний колір.
- Bianco (білий) (з 1910-х років) (русск. бьянко) - світло-солом'яний колір, має м'яким ароматом з легким відтінком ванілі і пряностей. На смак менш гіркий і більш витончений, ніж Rosso. П'ють його з льодом або з лимоном. Ви також можете пити його з содовою, тоніком або лімонадом.
- Rosato (рожевий) (з 1980 року) - єдиний вермут, у виробництві якого використовується червоне і біле вино. Своєрідний тонізуючий напій приємного рожевого кольору. Має ніжним і дивно стійким букетом. Присутній відтінок кориці і гвоздики. Кілька менш гіркий присмак у порівнянні з Rosso.
- D 'Oro (з 1998 року) вермут це вино
- Fiero
- Extra Dry (з 1900 року) - солом'яного кольору вермут з більш вираженим, ніж у Rosso, ароматом, в якому помітно присутність малини, лимона і невеликої кількості ірису. Володіє воістину унікальним смаком. У ньому мало цукру (2,8% замість звичайних 16%) та підвищений вміст алкоголю (18% замість звичайних 16%). Вживають його в чистому та охолодженої вигляді. Служить основою для величезної кількості коктейлів.

Вживається в чистому вигляді з льодом, з соком або в міксі - з соком або тоніком.

Бренд Martini належить британської компанії Bacardi-Martini .

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АРДА ТД, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Предславинська вул. 43/2

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Мартіні" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Арахіс

Арахіс

Сир

Сир

Ліщина велика (фундук)

Ліщина велика (фундук)

Фрукти

Фрукти

Круасани

Круасани

Мармелад

Мармелад

Морозиво

Морозиво

Крекер

Крекер

Слабоалкогольні напої

Слабоалкогольні напої


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"