Маргарин

Маргарин - продукт на основі високоякісної рослинної олії, води, емульгатор з додаванням нафтопродуктів і ароматизаторів. У багатьох країнах маргарин є самим продаваним продуктом в своїй категорії, хоча вершкове і оливкове масло також міцно утримують свої ринкові позиції. В якості твердого кулінарного жиру маргарин широко використовується в якості інгредієнта для приготування багатьох страв.

В просторіччі і в прихованій рекламі маргарин також часто називають олією (наприклад, «Легке масло»), однак законодавчо в більшості країн на упаковках не дозволяється називати маргарин маслом.

Сучасний маргарин може здійснюватися з різних видів рослинних жирів, як рафінованих, так і додатково гідрірованних, можливий також введення тваринних жирів. Для додання високих смакових якостей до його складу вводять різні смакові добавки: сухе молоко, сироватку, сіль, цукор, ароматизатори та інші харчові добавки.

Три основних типи маргарину

- Твердий , як правило неокрашенний маргарин для кулінарії або випічки з високим вмістом тваринного жиру.
- «Традиційні» маргарини для намазиванія на тости з відносно високими відсотковими вмістом насичених жирів. Виробляються з тваринного жиру або рослинного масла.
- Маргарини з високим вмістом моно-або полі-ненасичених жирів. Виробляються з сафлора фарбувальної (Carthamus tinctorius), соняшника, сої, бавовни або оливкової олії і вважаються більш корисними для здоров'я, ніж масло або інші типи маргарину.

Багато популярні сьогодні «мажущіеся продукти» є сумішшю маргарину і масла. Ці продукти створювалися для об'єднання таких характеристик як низька ціна і легко намазиваемое штучне масло зі смаком сьогодення.

Маргарин являє собою емульсію типу «вода в маслі», тому для його отримання застосовують речовини, які мають гідрофільно-ліпофільний баланс (ГЛБ) 3 ... 6. Одним з найбільш широко використовуваних як емульгатор речовин є моногліцеріди жирних кислот (код харчової добавки - Е471), одержувані з натуральних рослинних жирів. Як емульгатори часто використовується також лецитин, переважно соєвий. У маргарині, особливо «легкому», вміст води може бути дуже велика. Здатність маргарину намазиваться визначаються диспергуючих дією поверхнево-активних речовин. Стабілізуючі дію емульгатор на поверхню розділу фаз та вплив на процес кристалізації жиру визначає термін придатності продукту, його разбризгіваемость при нагріванні, і, головне, органолептичні властивості.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІМПЕКС ЕД, ТОВ

Україна, Чернівецька область
Чернівці, Севастопольська вул. 18а

Пакет Стандарт

АГРОКОСМ, ФІЛІЯ, ТОВ

Україна, Херсонська область
Херсон, Східна вул. 9

Пакет Стандарт

АГРОСОЮЗ, ТОВ

Україна, Запорізька область
Запоріжжя, Сонячна вул. 17

Пакет Стандарт

АККІ ВТФ, ТОВ

Україна, Рівненська область
Рівне, Павлюченка вул. 25/73

Пакет Стандарт

АРТЄЛЬ, ПП

Україна, Житомирська область
Житомир, Котовського вул. 78, кімната 17

Пакет Стандарт

БАДЕНКО, ПП

Україна, Херсонська область
Херсон, Бериславське шосе 33

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Маргарин" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Майонез

Майонез

Горілка

Горілка

Ковбаса

Ковбаса

Ліщина велика (фундук)

Ліщина велика (фундук)

Курага

Курага

Дитяче харчування

Дитяче харчування

Мармелад

Мармелад

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Приправи

Приправи


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"