Пристрій мансарди продиктовано, перш за все, практичними міркуваннями. По-перше, це самий простий і швидкий спосіб отримати більше житлової площі на тому ж місці - адже підлога, стеля і стіна у вас вже є, і можна скористатися вже існуючими в домі комунікаціями. По-друге, це набагато дешевше. Ніж будувати нове житло (в основному на 20 - 30%).

Життя в мансарді дає і інші важливі переваги - для душі! Це близькість неба і можливість спостерігати грозу, схід та захід, зірки і хмари. Це сопрічастность природними стихіями ... і в той же час надійний захист від будь-яких примх природи.

Світло від мансардного вікна поширюється рівномірно по всьому приміщенню. При цьому відсутні глухі бічні відсіки, які заслоняют світло. Мансардні вікна пропускають потрібну кількість світла при меншій площі прорізу, у порівнянні з традиційними вікнами. Мансардні вікна забезпечують повний захист від зовнішніх впливів. Вони пристосовані до найбільш екстремальних погодних умов, що успішно використовуються у всіх кліматичних зонах. Для захисту від холоду використовуються енергозберігаючі склопакети. Система відкривання мансардних вікон залежить від підвісу стулки до коробці. Найбільш поширеним є підвіс за середньою осі, навколо якої і повертається вікно при відкриванні. Ручка може бути розташована знизу або зверху. Для провітрювання приміщення система відкривання дозволяє фіксувати вікно в декількох положеннях.

Мансардні вікна безпечні в експлуатації, тому що в склопакетах встановлюють загартовані скла з підвищеною міцністю до механічних навантажень. При виготовленні стеклопакета можлива установка скла: протиударного, абсорбційного або рефлекторного.

Дерев'яні елементи вікна захищені зовні від зовнішніх впливів алюмінієвими профілями (окладом) з поліестровим покриттям, стійким до впливу навколишнього середовища. Для мідних дахів розроблені спеціальні мідні оклади. Оклади виконують не тільки захисну функцію для дерев'яних елементів, але і відводять дощову воду від поверхні вікна.

На завершення короткого опису особливостей мансардних вікон, необхідно зупинитися ще на одному важливий момент - правильної внутрішньої заробляння укосів вікна. Укіс над вікном необхідно виконувати горизонтально. А під вікном - вертикально. Це забезпечить необхідну циркуляцію теплого повітря (опалювальні прилади завжди повинні бути розташовані під вікном), що дозволить уникнути водяної пари на віконному склі. При необхідності установки підвіконня, його доцільно встановлювати з деяким відступом від стін, залишаючи повітряний зазор, а також передбачаючи можливість повного осьового повороту віконну рами.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АРТЕН

Україна, Київська область
Київ, вул. Жмерінськая, 11/1, офіси 31, 32

Пакет Стандарт

БУДПРОМ-ТЕХНОЛОГІЯ, ПП

Україна, Житомирська область
Житомир, 1-й, Кривий Брід пров. 2

Пакет Стандарт

КРІВЛЯ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Дзержинського, 33, оф. 206

Пакет Стандарт

МЕТАЛЛОЧЕРЕПИЦА

Україна, Луганська область
Луганськ, 26-й квартал, 33

Пакет Стандарт

МЕТАЛЛОЧЕРЕПИЦА

Україна, Луганська область
Луганськ,

Пакет Стандарт

ПЛАСТ-ПЕНКАПЕН, СП, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, Миру пр. 8, офіс 231

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Мансардні вікна" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Євроруберойд

Євроруберойд

UZIN PE-360

UZIN PE-360

UZIN NC-172

UZIN NC-172

Комбіновані паркани

Комбіновані паркани

Труби ПВХ

Труби ПВХ

Стійки центріфугірованние конічні та циліндричні

Стійки центріфугірованние конічні та циліндричні

Парапетние плити

Парапетние плити

Wood Protector Імпрегнат для садової та будівельної деревини

Wood Protector Імпрегнат для садової та будівельної деревини

Балки подкранового шляху

Балки подкранового шляху


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"