Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Це типовий італійський продукт, але його можна знайти і в інших країнах, в яких є потрібне сировина. Для виробництва цієї плитки використовуються кар'єрні глини, що містять не тільки глинисті, але й піщані фракції, досить високу карбонатную фракцію і оксиди заліза.

Майоліковая плитка обов'язково глазіруется непрозорої глазур'ю, що наноситься на рожевий утель ( "бісквіт "). Основне застосування цього типу плитки є - це облицювання внутрішніх стін, а найбільш поширеними форматами є розміри 15х15 см, 15х20 см і 20х20 см.

Серед фізичних властивостей можна відзначити високу механічну міцність, незважаючи на високий показник пористість ( водопоглинання може складати від 15% до 25%) і прекрасну стійкість міцність до утворення кракелюров в глазурі. Виробничий цикл передбачає подвійний випалювання, як у традиційних, так і у компанії, що швидко нагріваються печах.

Саме тому увійшло в обіг і зміцнилося назву "швидкий дворазовий випалювання ". Впровадження цієї нової технології викликало зростання виробництва цього типу плитки, яке значно скоротилося в 80-х роках з-за розповсюдження технології одноразового випалу (точніше, отримання пористої плитки шляхом одноразового випалу).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

КОНЦЕРН ПРАЙД

Росія, Московька область
Москва, Набережна Фрунзе, 28

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Майоліка (метлахская плитка)" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Фото-жалюзі, сюжетні жалюзі

Фото-жалюзі, сюжетні жалюзі

Сходові марші і майданчика

Сходові марші і майданчика

Навісні дверні замки

Навісні дверні замки

MONOKRON

MONOKRON

KB-Flex 200 Sealing Paste (Гідроізолірующая паста)

KB-Flex 200 Sealing Paste (Гідроізолірующая паста)

Thomsit До 188Е

Thomsit До 188Е

Терралья і терралья на білій масі

Терралья і терралья на білій масі

Сендвіч-панель

Сендвіч-панель

DEKOLIT E SUPER КОНЦЕНТРАТ

DEKOLIT E SUPER КОНЦЕНТРАТ


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"