Майоліка (метлахская плитка)

Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Це типовий італійський продукт, але його можна знайти і в інших країнах, в яких є потрібне сировина. Для виробництва цієї плитки використовуються кар'єрні глини, що містять не тільки глинисті, але й піщані фракції, досить високу карбонатную фракцію і оксиди заліза.

Майоліковая плитка обов'язково глазіруется непрозорої глазур'ю, що наноситься на рожевий утель ( "бісквіт "). Основне застосування цього типу плитки є - це облицювання внутрішніх стін, а найбільш поширеними форматами є розміри 15х15 см, 15х20 см і 20х20 см.

Серед фізичних властивостей можна відзначити високу механічну міцність, незважаючи на високий показник пористість ( водопоглинання може складати від 15% до 25%) і прекрасну стійкість міцність до утворення кракелюров в глазурі. Виробничий цикл передбачає подвійний випалювання, як у традиційних, так і у компанії, що швидко нагріваються печах.

Саме тому увійшло в обіг і зміцнилося назву "швидкий дворазовий випалювання ". Впровадження цієї нової технології викликало зростання виробництва цього типу плитки, яке значно скоротилося в 80-х роках з-за розповсюдження технології одноразового випалу (точніше, отримання пористої плитки шляхом одноразового випалу).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

КОНЦЕРН ПРАЙД

Росія, Московька область
Москва, Набережна Фрунзе, 28

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Майоліка (метлахская плитка)" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Wood Protector

Wood Protector

Фасадна плитка

Фасадна плитка

Штукатурка

Штукатурка

Стеклоізол

Стеклоізол

Вентиляція

Вентиляція

Пористі підвісні стелі

Пористі підвісні стелі

Балки залізобетонні

Балки залізобетонні

Скатних кровля

Скатних кровля

Чердачние сходи

Чердачние сходи


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"